×

Pensjonat Pod Akacjami Lesko

Indywidualne informacje:
Zapytaj o cenę i dostępność
od 16 
na 2 osoby na 1 noc
  • Oczekiwany czas odpowiedzi to jeden dzień roboczy.
  • 1 pokój
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Pensjonat „Pod Akacjami” wybudowaliśmy w miejscowości Postołów, dosłownie na brzegu Sanu, na którym odbywają się mistrzostwa w wędkowaniu. Przystanek autobusowy znajduje się w odległości zaledwie 20 m od penjonatu, a sklep (Biedronka) leży w Lesku oddalonym od Postołowa o ok. 4 km.

Lokalizacja
Pensjonat „Pod Akacjami” wybudowaliśmy w miejscowości Postołów, dosłownie na brzegu Sanu, na którym odbywają się mistrzostwa w wędkowaniu. Przystanek autobusowy znajduje się w odległości zaledwie 20 m od penjonatu, a sklep (Biedronka) leży w Lesku oddalonym od Postołowa o ok. 2 km. 

Pokoje
W pensjonacie jest 5 pokoi, dwu- i trzy-osobowych. Każdy z nich wyposażony jest w osobną łazienkę, telewizor oraz dostęp do internetu bezprzewodowego. Pensjonat ma też salę na
40 osób, w której można organizować wspólne wieczory, a także wspólną kuchnię i świetlicę, w której można zagrać w lotki, pingponga i piłkarzyki. W świetlicy znajduje się też telewizor, a na terenie całej posesji dostępny jest darmowy internet bezprzewodowy (WiFi).
Jesteśmy w stanie gościć jednocześnie 14 osób.

Postołów 40 , Lesko (Polska)

Mapa

  • Informacje o najlepszej cenie i dokładnej dostępności miejsc otrzymasz bezpośrednio od właściciela obiektu!
Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)