×

Pensjonat Dragon Elbląg

Kontakt z właścicielem obiektu

Skontaktuj się bezpośrednio z obiektem, aby uzgodnić dostępne terminy i ceny.

Pokaż tylko obiekty noclegowe z rezerwacją online

Opis obiektu noclegowego

Pensjonat DRAGON jest bardzo korzystnie usytuowany. Znajduje się na skraju miasta Elbląg, 400m od drogi ekspresowej E 77 (pierwszy wjazd do Elbląga od strony Gdańska).

Z pensjonatu w ciągu 5minut z łatwością można dotrzeć do najbardziej odległego krańca miasta. Dokładny adres pensjonatu to Kazimierzowo 6c 82-300 Elbląg.

W pensjonacie znajdują się pokoje 1, 2, 3, 4 osobowe. W ostatnich dniach wzbogaciliśmy naszą ofertę o dwa pokoje z łazienkami. Każdy  pokój  wyposażony jest w lodówkę, TV, czajnik bezprzewodowy, komplet sztućców i naczyń. Łazienki znajdują się na I i II piętrze pensjonatu.

Łącznie do dyspozycji gości jest 5 ubikacji, 5 pryszniców, 7 umywalek.

Kuchnia ogólnodostępna znajduje się na I piętrze budynku. Wyposażona jest w kuchnie elektryczną czteropalnikową, piekarnik i zmywarkę do naczyń. Wszystkie łazienki, kuchnia i korytarze sprzątane są codziennie. Dlatego w całym pensjonacie jest bardzo czysto. Posiadamy własną kotłownie co pozwala nam w okresie zimowym zapewnić komfort cieplny nawet podczas największych mrozów.

Przy pensjonacie znajduje się bezpłatny parking oraz miejsce do grilowania.
Cały obiekt jest ogrodzony i monitorowany.

Oferta dla pracodawców:

Nasz pensjonat doskonale sprawdza sie jako hotel pracowniczy. Przyjazne i wygodne pokoje pozwolą pracownikom na odpowiedni wypoczynek. Cały obiekt jest zadbany, spełnia wymogi bezpieczeństwa, a wyposażenie zapewnia odpowiedni komfort.

Wszystkich pracodawców zainteresowanych zakwaterowaniem w naszym hotelu - zapraszam do kontaktu z nami.

Kazimierzowo 6 C, Elbląg (Polska)

Mapa

Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie