×

Pensjonat Boss Gąbin

Zapytaj o cenę i dostępność
od 48 
na 2 osoby na 1 noc
  • Oczekiwany czas odpowiedzi to jeden dzień roboczy.
  • 1 pokój
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Zapraszamy Państwa do nowo powstałego Pensjonatu położonego w cudownej okolicy. Szum lasu, widok wody połączone ze śpiewem ptaków i rechotem żab przeniesie Was w bajkową krainę.

W restauracji możecie rozkoszować się daniami kuchnni świata oraz regionalnymi przysmakami. Smażalnie ryb pozwoli się cieszyć smakiem świeżych ryb odławianych codziennie z naszego stawu, a czyste powietrze i piękny widok spotęgują doznania.

Nasz pensjonat to raj nie tylko dla Was, ale także dla Waszych pociech, ponieważ tworząc to miejsce myśleliśmy również o nich.

Na 3h zagospodarowanej powierzchni poczujecie się swobodnie a dzieci będą mogły szaleć zupełnie bezpiecznie.
Duży, ogrodzony, kolorowy plac zabaw pełem jest niespodzianek dla najmłodszych. Mini zoo spodoba się każdemu.

Czekają tu na was niepokorne Kucyki Bajbus z Bajbuską, wesoły Osiołek Romek, urocza Krowa szkodzka Agatka, Alpaka Sabaka, Kozy burskie, Owce św.Jakuba, Kolorowe ptactwo i inne cuda.

Czeka Was cała masa atrakcji grill, ognisko, siatkówka plażowa, rowery. Zapraszamy także do noclegów w naszych pokojach, w których zapewniamy niezapomniane wrażenia. Nazwy pokoi i piękne wnętrza nadają charakteru i niepowtarzalności, a dobieramy je do osobowości gości.

Zogranizujemy dla Was każde przyjęcie, niezapomnianą imprezę integracyją, ciepłe rodzinne przyjęcie, a także romantyczne chwile we dwoje.

Jesteśmy wstanie stworzyć idealne zaręczyny, "taneczne" wieczory panieńskie i kawalerskie, niezapomniane rocznice, wystrzałowe urodziny, a także letnie grille, jesienne ogniska i zimowe kuligi.

Niespodzianka?
Lot balonem, helikopterem, rejs łódką po stawie, śniadanie na trawie, wieczór z kąpielą w pianie i szampanem, przejażdzka bryczką nad pobliskie jezioro, a może przebierana impreza z lat 80?

Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych i niewykonalnych.

Zapraszamy

Nowe Grabie 47 , Gąbin (Polska)

Mapa

  • Informacje o najlepszej cenie i dokładnej dostępności miejsc otrzymasz bezpośrednio od właściciela obiektu!
Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie

Nasze najlepsze oferty w miejscowości Gąbin: