×

Pensjonat BOSS Dziwnów

Kontakt z właścicielem obiektu

Skontaktuj się bezpośrednio z obiektem, aby uzgodnić dostępne terminy i ceny.

Pokaż tylko obiekty noclegowe z rezerwacją online
  • Oczekiwany czas odpowiedzi to jeden dzień roboczy.
  • 1 pokój
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Pensjonat "BOSS" jest lokalem spełniającym oczekiwania najbardziej wybrednych gości. Posiadamy 17 pokoi 2-3 osobowych, ogrzewanych, wyposażonych w łazienkę, dostęp do internetu, sejf do przechowywania kosztowności oraz lodóweczkę. Posiadamy również komfortowy apartament dla lubiących luksus.

W recepcji pensjonatu można wypożyczyć odpłatnie leżaki oraz parawany plażowe.

Na życzenie naszych gości zapewniamy  transport na lotnisko w Goleniowie, do pociągu lub na przeprawę promową - usługa ta jest płatna.

Nasze pokoje spełniają europejskie standardy dot. ich wielkości oraz ich komfortowego wyposażenia. Dla naszych gości mamy do dyspozycji duże, nowoczesne, przestrzenne tarasy, gdzie jest możliwość wypicia kawy na świeżym powietrzu lub poczytania książki.
Zarówno w pokojach pensjonatowych jak i w części restauracyjnej obowiązuje całkowity zakaz palenia tytoniu. Palenie dozwolone jest tylko na zewnątrz obiektu lub na tarasach.

Bezpieczeństwo naszych gości zapewniamy poprzez recepcję czynną całą dobę (w sezonie letnim) oraz całoroczny monitoring obiektu.

W naszym Pensjonacie - Restauracji można zapłacić za pobyt kartą bankową.

Zarówno Pensjonat jak i Restauracja jest czynny cały rok.

Restauracja "BOSS" zaprasza zarówno naszych gości jak i osoby, które nie zamieszkują pensjonatu na smaczne, skomponowane ze smakiem i przewidziane na każdą kieszeń posiłki. Do posiłków serwujemy dobrze skomponowane trunki.

Serdecznie zapraszamy.

Kościelna 11, Dziwnów (Polska)

Mapa

Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie