×

Pensjonat Biały Dworek na Warmii i Mazurach Waplewo

Zapytaj o cenę i dostępność
od 96 
na 2 osoby na 1 noc
  • Oczekiwany czas odpowiedzi to jeden dzień roboczy.
  • 1 pokój
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Mazury pensjonat BIAŁY DWOREK Serdecznie zaprasza na wczasy, wypoczynek, noclegi na Warmii i Mazurach. Malowniczo położony obiekt w pobliżu jeziora Maróz jest idealnym miejscem do wędkowania, uprawiania sportów wodnych i rekreacji. Wokół znajdują się lasy obfitujące w runo leśne. Jest to wymarzone miejsce na wypoczynek niezależnie od pory roku.

Pensjonat Biały Dworek dysponuje 15 miejscami noclegowymi z węzłami sanitarnymi, pokoje 1, 2, 3 osobowe, pełne wyposażenie kuchenne, TV/SAT. Teren posesji ogrodzony, z parkingiem i grillem ogrodowym, ponadto do dyspozycji gości dwuosobowy "Domek pod Sosnami" .

Wokół znajdują się lasy obfitujące w runo leśne. Niezależnie od pory roku Waplewo jest miejscem godnym odwiedzenia. Jego urok doceniaja zagraniczni turyści z Niemiec, Francji czy Ukrainy. Wielu powraca do nas co roku i na nowo odkrywa uroki tej okolicy.

Ustuowanie Pensjonatu w bezpośrednim sąsiedztwie dwóch ośrodków wypoczynkowych : WDW "Warmia" Maróz k/Waplewa oraz "Syrenka" stwarzają możliwość korzystania z dodatkowych atrakcji : kina, wpożyczali sprzętu wodnego, rowerów, korzystania z wydzielonych w jeziorze basenów z ratownikami, plaży i stanowisk dla wędkarzy.

Serdecznie Zapraszamy!

Maróz 16, k/Olsztynka , Waplewo (Polska)

Mapa

  • Informacje o najlepszej cenie i dokładnej dostępności miejsc otrzymasz bezpośrednio od właściciela obiektu!
Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie

Nasze najlepsze oferty w miejscowości Waplewo: