×

Pensjonat*** Folwark Walencja Kazimierz Dolny

Zapytaj o cenę i dostępność
od 80 
na 2 osoby na 1 noc
  • Oczekiwany czas odpowiedzi to jeden dzień roboczy.
  • 1 pokój
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Nasz pensjonat oczaruje Gości niezwykłą atmosferą i bogactwem możliwości. Idealne miejsce na rodzinne wczasy, romantyczny wypad we dwoje czy wyjazd biznesowy.

Folwark Walencja to jedyny w swoim rodzaju pensjonat łączący historię ze współczesnością, sielską stylistykę z nowoczesnymi rozwiązaniami. Nasz pensjonat oczaruje Gości niezwykłą atmosferą i bogactwem możliwości. Idealne miejsce na rodzinne wczasy, romantyczny wypad we dwoje czy wyjazd biznesowy.

Doskonałe umiejscowienie to jedna z wielu zalet naszego hotelu. Kazimierz Dolny słynie z urokliwego rynku, od którego dzieli nas niespełna kilometr. 400 metrów od pensjonatu wznoszą się ruiny kazimierskiego zamku - popularny cel turystyczny. Folwark Walencja znajduje się na trasie do słynnego Korzeniowego Dołu, czyli najbardziej malowniczego spośród licznych lessowych wąwozów otaczających Kazimierz Dolny.

Wszystkie pokoje Folwarku Walencja są wyjątkowe. Każdy z nich reprezentuje najwyższy standard, jest wykończony i wyposażony w urokliwym stylu korespondującym z architekturą i otoczeniem pensjonatu.

Folwark Walencja to nie tylko wspaniały, idealny na rodzinne wczasy hotel. Kazimierz Dolny może być również świetnym miejscem na firmowe szkolenie, konferencję czy wyjazd integracyjny. Nasz pensjonat posiada nowoczesne, funkcjonalne sale konferencyjne oraz poparte rekomendacjami doświadczenie w podejmowaniu Gości biznesowych. Atrakcje, które oferuje pensjonat, doskonale wypełnią czas wolny uczestników, zapewniając odprężenie i pozytywne emocje.

Góry 16, Kazimierz Dolny (Polska)

Mapa

  • Informacje o najlepszej cenie i dokładnej dostępności miejsc otrzymasz bezpośrednio od właściciela obiektu!
Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie