×

Penjonat ZŁOTA RYBKA Jedwabno

Zapytaj o cenę i dostępność
od 32 
na 2 osoby na 1 noc
  • Oczekiwany czas odpowiedzi to jeden dzień roboczy.
  • 1 domek drewniany
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Nowy, całoroczny pensjonat agroturystyczny Złota Rybka znajduje się w miejscowości Brajniki, przy trasie Nidzica - Szczytno, tylko 180 km od Warszawy. Położony jest w atrakcyjnym rejonie Mazur Południowych pośród trzech jezior: Narty (Świętajno), Brajnickie i Warchały.

Jezioro Narty jest jednym z najczystszych jezior w Polsce. Posiada bardzo łagodny i płytki brzeg z dużą plażą i molem. Są tu znakomite warunki do surfowania i nurkowania. Zarówno jezioro Narty jak i sąsiednie jeziora obfitują w liczne i urozmaicone pogłowie ryb. Pod wodą można spotkać: szczupaki, sieje, okonie, miętusy, węgorze, płocie, leszcze, karpie, wzdręgi i liny. W pobliżu pensjonatu Złota Rybka znajduje się również wielki kompleks lasów sosnowych, słynny z niezwykłej grzybności. Brajniki, to doskonała baza wypadowa na wycieczki po Warmii i Mazurach.

Pensjonat posiada własną linię brzegową. Wyposażony jest w 12 miejsc noclegowych w pokojach 2 osobowych o wysokim standardzie. W każdym pokoju jest TV, możliwość podłączenia się do Internetu, łazienka z natryskiem, wspólny aneks kuchenny.

Dysponujemy również 4 osobowym apartamentem, w którym znajduje się kuchnia z pełnym wyposażeniem, TV, łącze internetowe, łazienka z natryskiem, podłogowe ogrzewanie. Do dyspozycji gości: grille, kąpielisko, łódka, rowery.

TEREN OŚRODKA ZAMKNIĘTY, OGRODZONY.

Duży teren wokół domu zapewnia swobodę a widok na toń dwóch jezior: Brajnickiego i Narty z okien pokoi zapewnia odprężenie od codziennego zgiełku.

Organizujemy: pobyty wypoczynkowe osób indywidualnych, spotkania integracyjne, pobyty wędkarskie. W ramach atrakcji organizujemy ogniska.

Brajniki nad jeziorem Narty , Jedwabno (Polska)

Mapa

  • Informacje o najlepszej cenie i dokładnej dostępności miejsc otrzymasz bezpośrednio od właściciela obiektu!
Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)