×

Pałac Mortęgi HOTEL & SPA**** Lubawa

Indywidualne informacje:
Zapytaj o cenę i dostępność
od 78 
na 2 osoby na 1 noc
  • Oczekiwany czas odpowiedzi to jeden dzień roboczy.
  • 1 pokój
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

PAŁAC MORTĘGI – WYPOCZYNEK W DOBRYM STYLU

Nasz hotel oferuje łącznie 50 pokoi i apartamentów, które znajdują się w czterech różnych budynkach: Pałacu, Dworku, Oficynie i Powozowni. Te znajdujące się w Pałacu zostały urządzone w bogatym, szlacheckim stylu, a te zlokalizowane w Dworku i Oficynie, oferują bardziej nowoczesne, ale również urządzone ze smakiem wnętrza. W Powozowni mieszczą się natomiast rodzinne studia z aneksami kuchennymi. Pałac Mortęgi to hotel przyjazny rodzinom z dziećmi, dlatego na pociechy w różnym wieku czeka mnóstwo atrakcji – m.in. dom z animacjami dla maluchów, mini zoo czy stadnina koni.  

Z HISTORIĄ W TLEW

rozmachu i pieczołowitości, z którą zostały urządzone poszczególne budynki kompleksu, goście z łatwością dostrzegą wielki szacunek dla tradycji i umiłowanie historii. Zabudowania odrestaurowano z pasją i dbałością o detale. W pałacowych wnętrzach dawne dzieje ożywają naprawdę - można je zobaczyć w aranżacjach poszczególnych pokoi, stylizowanych na szlacheckie komnaty.

Pałac Mortęgi to o miejsce doskonałe na wypoczynek o każdej porze roku. U nas moc wrażeń czeka na wszystkich Gości – pary, grupy przyjaciół czy osoby poszukujące idealnego miejsca na wypoczynek z dziećmi. 

Mortęgi 3 , Lubawa (Polska)

Mapa

  • Informacje o najlepszej cenie i dokładnej dostępności miejsc otrzymasz bezpośrednio od właściciela obiektu!
Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)