×

Ostoja pod Czarną Piłą Baranów

Zapytaj o cenę i dostępność
od 58 
na 2 osoby na 1 noc
  • Oczekiwany czas odpowiedzi to jeden dzień roboczy.
  • 1 pokój
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Będzie nam niezmiernie miło gościć Państwa w naszym gospodarstwie agroturystycznym, które stanowi idealną bazę wypadową do zwiedzania pięknej ziemi lubelskiej.
Ostoja zapewni Państwu kameralną atmosferę i miejsce do aktywnego wypoczynku, a w okolicy znajdą Państwo wiele ciekawych miejsc, które warto odwiedzić.

Na spragnionych odpoczynku czeka przestrzeń, cisza i wspaniały klimat.
Wszystkim zapewniamy powietrze pachnące lasem, cień pod jabłonką i wspaniały wiejski krajobraz. Gwarantujemy przyjemne spędzenie nie tylko wakacyjnego urlopu, ale każdej wolnej chwili.

Swoje miejsce odkryją tutaj pasjonaci unikatowej przyrody, dzikiego ptactwa oraz wyjątkowych krajobrazów. To wymarzona okolica dla osób z zamiłowaniem do spacerów, wycieczek rowerowych, wędkarstwa i spływów kajakowych.

Baza noclegowa znacznie oddalona jest od głównej drogi, co zwiększa bezpieczeństwo dzieci odwiedzających nasze gospodarstwo.

Zapraszamy do odkrywania uroków ziemi lubelskiej - pomogą w tym przygotowane przez nas materiały, w których odnajdą Państwo wskazówki, jak aktywnie spędzić czas i poznać piękno powiatu puławskiego. Zawsze służymy radą i pomocą w zorganizowaniu wypoczynku.

Czołna 54, Baranów (Polska)

Mapa

  • Informacje o najlepszej cenie i dokładnej dostępności miejsc otrzymasz bezpośrednio od właściciela obiektu!
Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie

Nasze najlepsze oferty w miejscowości Baranów: