×

Nasze najlepsze oferty w miejscowości Józefów:

Ośrodek Wypoczynkowy ROZTOCZE Józefów

Zobacz telefony
 • Dostępne usługi
 • Aktualne informacje o pokoju
 • od prowadzi Józef Ksiądz
 • Przeciętny czas odpowiedzi:
 • Bezpłatny parking
 • Otwarty: 1. kwietnia - 31. października
 • Usługi Wellness
 • Możesz zabrać ze sobą zwierzę: Kot, pies (5 zł / noc)
 • 30 pokoi, 60 miejsc
 • Języki używane w obiekcie: Polski
 • Zameldowanie: 13:00 - 14:00
  Jeśli planujesz zameldować się później niż godziny podane przez obiekt, pamiętaj o wcześniejszym kontakcie i poinformowaniu obsługi.
 • Wymeldowanie: do 10:00

Opis obiektu noclegowego

URLOP LUB WEEKEND NA ROZTOCZU.

Kraina tras rowerowych w tym m.in. Green Velo, spływów kajakowych, szlaków turystycznych, rezerwatów krajobrazowych.
Raj dla wędkarzy.
Tereny Roztoczańskiego Parku Narodowego.
Józefów to rowerowa stolica Roztocza, w samym Józefowie znajduje się 7 km dróg rowerowych

ROZTOCZE Ośrodek Wypoczynkowy w Józefowie na Roztoczu, w samym środku Roztocza. To kraina szlaków turystycznych, tras rowerowych, spływów kajakowych, rezerwatów krajobrazowych tereny Roztoczańskiego Parku Narodowego, słynnego z urody rezerwatu krajobrazowego "Szum" gdzie to rzeka Tanew na 200-stu m odcinku tworzy widowiskowe 24 wodospady zwane "szumami", rezerwatu Czartowe Pole w przepięknej dolinie rzeki Sopot.

Przełomy trzech płynących na tym obszarze rzek: Tanwi, Sopotu i Jelenia tworzą niepowtarzalną urodę tego zakątka Roztocza. To także obrzeża Parku Krajobrazowego Puszczy Solskiej i otoczenie niemal pierwotnej puszczy, głównie sosnowego boru,
gdzie kryją się szeroko rozlane bagna, torfowiska, śródwydmowe jeziorka - z całym bogactwem flory i fauny.

Nasza okolica to także kraina pamiątek z niezwykłych zdarzeń sprzed lat oraz pozostałości z prehistorii z okresu trzeciorzędu - kredowapienne ostańce, tworzące niepowtarzalny w swoim pięknie zrąb Roztocza. Gmina Józefów jest prawdopodobnie jedyną w Europie, na terenie której jest park narodowy i dwa parki krajobrazowe, co mówi samo za siebie. Czytelnicy dziennika "Rzeczpospolita" umieścili "szumy" na roztoczańskich rzekach:
Tanwi i Sopocie wśród "7 cudów natury polskiej".

Roztocze jest wymarzonym miejscem do uprawiania wszystkich form turystyki aktywnej, od spacerów na grzyby i jagody, obserwacji dzikiej zwierzyny po wyprawy ekstremalne.

Baza wypoczynkowa to 15 zgrabnych i funkcjonalnych domków letniskowych (nowych) drewnianych, składających się z 2 pokoi - dwuosobowych każdy, łazienki z natryskiem i w.c., aneksu kuchennego kompletnie wypsażonego, oraz tarasu wypoczynkowego zadaszonego ze stolikiem, ławką i krzesłami.

Ośrodek położony jest nad dwoma zalewami  wodnymi: kąpielowo - rekreacyjnym (z piaszczysta plażą, nadzorem ratownika, wypożyczalnią kajaków i rowerków wodnych) i drugim wędkarskim przeznaczonym dla amatorów wędkowania, na  terenie zalesionym, ogrodzonym oraz oświelonym w porze nocnej z parkingiem dla samochodów.

Na terenie jest plac zabaw dla dzieci, miejsce na ognisko i grila, boisko do piłki siatkowej, altana biesiadna na 60 osób, zadaszona wiata rekreacyjna ze stołem do tenisa, itp.
Urocze trasy rowerowe w okolicy. Jesteśmy bazą wypadową indywidualnych wycieczek do Lwowa na Ukrainie.

Józefów to rowerowa stolica Roztocza, w samym Józefowie znajduje się 7 km dróg rowerowych, a przez gminę przebiega 90 km profesjonalnie wyznaczonych szlaków
(m.in. Green Velo) i tras rowerowych naniesionych na mapy i urządzenia mobilne.

W wolnym czasie można się wybrać na spacer trasami pieszymi i nordic walking wytyczonymi w sposób umożliwiający dotarcie do najciekawszych miejsc miasta i gminy Józefów, m.in.: baszty widokowej i kamieniołomów, pawilonu geoturystycznego, synagogi, kirkutu, źródeł i malowniczej doliny rzeki Nepryszki, parku linowego, ścianki wspinaczkowej, siłowni zewnętrznej.

W Józefowie - mieście założonym przez ordynata Tomasza Józefa Zamoyskiego w 1725 r. zobaczyć można synagogę z przełomu XVIII/XIX w., XVIII-wieczny ratusz oraz Muzeum Kamieniarstwa. W okolicy Józefowa, który od wieków słynął jako znaczący ośrodek kamieniarski, spotkać można liczne kamienne krzyże i figury, a na skraju pobliskiej Puszczy Solskiej warto zwiedzić kompleks kamieniołomów.

W niedalekim Górecku Kościelnym trzeba zobaczyć kapliczkę "na wodzie" z 1688 r. oraz
6 dębów - pomników przyrody, z których najgrubszy ma 7,4 m obwodu i liczy ok. 900 lat, oraz kościół parafialny z 1768 r.

Trzeba też wpaść do Zamościa, aby zobaczyć "perłę polskiego renesansu" czy też "Padwę Północy", jak określa się często Zamość i poznać miasto, które na elitarną Listę Światowego Dziedzictwa Kultury UNESCO wpisano zanim znalazły się tam:
Wiedeń, Siena i Werona. Sprawdzić, dlaczego o Zamościu mówi się: miasto idealne, miasto kultury... i czy mieli rację czytelnicy dziennika "Rzeczpospolita", umieszczając zamojskie Stare Miasto wśród "7 cudów Polski". 

ulica ul. Kościuszki 126 126, 23-460 Józefów (Polska)

Szczegółowy cennik:

domek 4-osobowy
160 /Pokój

Mapa

Kalendarz dostępności

lipca. 2022.
p w ś c p s n
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Parkowanie, podróż
 • Możliwość parkowania

  Parkowanie: Liczba miejsc na bezpłatnym parkingu (20 sztzamknięty)

Internet
 • Internet WiFI

Wypoczynek, rekreacja
 • Tenis stołowy, Łowienie ryb (/dni w odległości 10 m), Wynajem rowerów wodnych (/godzina w odległości 10 m), Wypożyczenie łódki (/godzina w odległości 10 m), Siatkówka, Wypożyczalnia rowerów (/godzina)

Wellness, relaks
 • Basen kryty
 • Fryzjer
Charakterystyka miejsca
 • Przechowalnia rowerów, Ogród, Altanka

  Telefon

Wyżywienie
 • Możliwość skorzystania z grilla (węgiel płatny dodatkowo)

usługi dla dzieci
 • Plac zabaw dla dzieci

Usługi
 • Kuchnia, Lodówka, Dostęp do Internetu w pokoju

 • 300 m Restauracja w okolicy
Zameldowanie
13:00 - 14:00
Jeśli planujesz zameldować się później niż godziny podane przez obiekt, pamiętaj o wcześniejszym kontakcie i poinformowaniu obsługi.
Wymeldowanie
do 10:00
Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł)
Akceptowana forma płatności w obiekcie
Gotówka, Przelew
Podatek turystyczny
Bez opłat