×

Ośrodek Wypoczynkowy Plaża Klub Dziwnów

Zapytaj o cenę i dostępność
od 120 
na 2 osoby na 1 noc
Przeciętny czas odpowiedzi: 31 min.
  • Przeciętny czas odpowiedzi: 31 min.
  • 1 pokój
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Plaża Klub usytuowany jest w sąsiedztwie plaży - ok. 20 m, granicząc z nadmorskimi wydmami. Posiadamy własne wyjście na plażę.  

OW Plaża Klub to miejsce zbudowane głównie z myślą o rodzinach z dziećmi. Z szeroką ofertą i zróżnicowanymi standardami domków wypoczynkowych i pokojów, z przestrzenią zaaranżowaną piękną roślinnością parkową i niezbędną infrastrukturą do spokojnego relaksu i dobrej zabawy dla dorosłych i dzieci:

• duży drewniany plac zabaw,
• pokój zabaw dla dzieci z animacją,
• świetlica
• gabinet kosmetyczny
• restauracja  
 
Plaża Klub to idealne miejsce na wypoczynek od wczesnej wiosny do końca września. Od maja gościmy osoby starsze szukające ciszy i spokoju oraz rodziców z przedszkolakami (dodatkową zachętą są zdecydowanie niższe niż w wakacje ceny). Podobnie jest we wrześniu, na który zawsze namawiamy naszych gości ceniących uroki wyciszonych po sezonie nadmorskich miejscowości.  

Dziwnów to sosnowe lasy i ciągnące się wiele kilometrów piaszczyste plaże z promenadą spacerowo-widokową, przyciągające latem rzesze turystów spragnionych relaksu i kontaktu z naturą oraz zwolenników czynnego wypoczynku, uprawiających wędkarstwo, żeglarstwo, windsurfing, kitesurfing (w okolicy znane spoty) i kajakarstwo (na terenie ośrodka do wypożyczenia nowoczesne kajaki rzeczne i morskie).  

W okolicy można skorzystać z pola golfowego i stadniny konnej. Czynny wypoczynek zapewnią Państwu także wycieczki do Wolińskiego Parku Narodowego, na terenie którego liczne szlaki rowerowe (rowery również do wypożyczenia na naszym ośrodku) i spacerowe prowadzą w najpiękniejsze części wyspy z niepowtarzalnymi tworami natury (klifowe brzegi nad morzem i nad zalewem, rezerwat pokazowy żubrów i siedlisko orła Bielika, Jezioro Turkusowe, Wzgórza Mokrzyckie i wiele innych miejsc).  

Warto również wybrać się w rejs statkiem żeglugi przybrzeżnej do Kamienia Pomorskiego, gdzie w zabytkowej gotyckiej katedrze odbywają się festiwale muzyki organowej.  

Gmina Dziwnów należy do atrakcyjnych turystycznie regionów ze względu na warunki plażowania i uzdrowiskowy charakter.  

Na całej długości linii brzegowej są możliwości kąpieli - temperatura wody w lipcu waha się między 17 a 200C - a cała strefa charakteryzuje się morskim klimatem, korzystnym dla organizmu ludzkiego.

Kościelna 16, Dziwnów (Polska)

Mapa

  • Informacje o najlepszej cenie i dokładnej dostępności miejsc otrzymasz bezpośrednio od właściciela obiektu!
Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie