×

Ośrodek Wypoczynkowy Oćwieka

Zapytaj o cenę i dostępność
od 40 
na 2 osoby na 1 noc
  • Przeciętny czas odpowiedzi:
  • 1 pokój, 128 miejsc
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Ośrodek Wypoczynkowy "RELAX" w Chomiąży Szlacheckiej oferuje bazę na organizację wycieczek, zielonych szkół, kolonii, obozów, szkoleń oraz wczasów rodzinnych.

Chomiąża Szlachecka położona jest na terenie ogromnych masywów leśnych wśród jezior Pojezierza Pałuckiego, regionu, który w latach pięćdziesiątych był największym odkryciem etnograficznym w Polsce. Ośrodek leży na Szlaku Piastowskim opodal prasłowiańskiej osady w Biskupinie oraz słynnej Wenecji Żnińskiej z piękną kolekcją wagoników i lokomotyw kolejki wąskotorowej. Niedaleko jest również do Kruszwicy, Strzelna Gniezna i Torunia. Okolica charakteryzuje się łagodnym mikroklimatem z dużą ilością olejków eterycznych, szczególnie zalecanych w przypadku schorzeń układu nerwowego i krążenia.

Oferujemy zakwaterowanie w pokojach 2, 3, 4, 5 osobowych (w dwóch standardach: podwyższonym – telewizor, lodówka, czajnik bezprzewodowy oraz podstawowym) z pełnym węzłem sanitarnym i obszernym balkonem. Do dyspozycji gości sala konferencyjna, sala TV, kort tenisowy, boiska do gier małych, rowery szosowe oraz sprzęt wodny.

Na życzenie klienta organizujemy dyskoteki, ogniska, przejażdżki konne, wycieczki autokarowe Szlakiem Piastowskim z przejazdami kolejką wąskotorową oraz statkiem po jeziorach.

Chomiąża Szlachecka, Biskupin (Polska)

Mapa

  • Informacje o najlepszej cenie i dokładnej dostępności miejsc otrzymasz bezpośrednio od właściciela obiektu!
Parkowanie, podróż
  • Możliwość parkowania

Charakterystyka miejsca
  • Sala Konferencyjna

Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie

Nasze najlepsze oferty w miejscowości Biskupin: