×

Nasze najlepsze oferty w miejscowości Oława:

Ośrodek Wypoczynkowy nad Leśną Wodą Oława

Zobacz telefony
  • Przeciętny czas odpowiedzi:
  • 1 pokój
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Nasz ośrodek oddaje do Państwa dyspozycji domki letniskowe w malowniczej okolicy przy rzece Smortawie, nieopodal rezerwatu Leśna Woda. Położenie umożliwia nam możliwość wędkowania, uprawiania sportów wodnych i jazdy na rowerze w malowniczych okolicach.

Nasza baza noclegowa obejmuje trzy domki 6-osobowe oraz jeden domek 4-osobowy.

Nasz ośrodek zasłużył sobie na miano jednego z miejsc, gdzie odbywa się wiele imprez plenerowych. Możemy poszczycić się, że na naszych terenach gościliśmy już wiele bardzo znanych firm. I co liczy się dla nas - firmy te wracają do nas, co roku by pozwolić nam zorganizować dla siebie dzień rekreacyjno-wypoczynkowy.

Ośrodek Nad Leśną Wodą to także miejsce spotkań, rodzinnych, miejsce organizowania wieczorów kawalerskich i imprez po maturalnych. Osoby przyjeżdżające wraz z rodzinami spotkają się z domową atmosferą i biwakowym klimatem. Na teren ośrodka można przyjechać ze zwierzątkiem.

Na terenie ośrodka istnieje możliwość zrobienia ogniska. Dla Biesiadników przygotowaliśmy także stacjonarny grill, który można używać przy każdej pogodzie dzięki zadaszonej wiacie.

Znajduje się tu plac zabaw dla dzieci i teren do piłki siatkowej. Udostępniamy dla Państwa wygody szereg obiektów rekreacyjnych, a lokalizacja miejsca zapewnia szereg atrakcji turystycznych.

Na naszym terenie działa aktywnie klub turystyki rowerowej "Na Przełaj" który przygotował wiele szlaków rowerowych w okolicach miasta Brzeg w tym Leśnej Wody i Bystrzycy Oławskiej. Zapraszamy do naszego ośrodka i na malownicze szlaki w okolicach ośrodka.

Bystrzyca Oławska, ul. Lipowa 1, Oława (Polska)

Mapa

Kalendarz dostępności

października. 2021.
p w ś c p s n
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Wyżywienie
  • Możliwość skorzystania z grilla

usługi dla dzieci
  • Plac zabaw dla dzieci

Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie