×

Ośrodek Wypoczynkowy Krówka Leśna Mąkowarsko

Zapytaj o cenę i dostępność
od 60 
na 2 osoby na 1 noc
  • Oczekiwany czas odpowiedzi to jeden dzień roboczy.
  • 1 pokój
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Ośrodek Wypoczynkowy "KRÓWKA LEŚNA" jest zlokalizowany w pobliżu Zalewu Koronowskiego, z którym jest połączony rzeczką Krówka. Leży na skraju Borów Tucholskich na półwyspie rozdzielającym jezioro Stoczek i rzekę Krówkę. Teren ośrodka to blisko 7 ha lasu mieszanego z przewagą sosny. Najbliższe miejscowości to: odległe o 6 km. Mąkowarsko oraz Koronowo, oddalone od ośrodka o15 km.
W 2014r,z udziałem środków Unijnych, Ośrodek został gruntownie zmodernizowany. Dysponujemy nowoczesną stołówką z zapleczem kuchennym (jednorazowo możemy obsłużyć do 100 osób), łaźnią i toaletami.

Mamy nowych 13 domków 4-osobowych i dwa 6-osobowe oraz wyremontowany pawilon składający się z 10-ciu 3-osobowych pokoi. Wszystkie domki i pokoje mają bieżącą wodę. Dysponujemy, także, nowoczesną bazą namiotową (namioty typu "pustynna burza") umożliwiającą organizację obozów harcerskich i sportowych dla stu osób.
Mamy również 10 domków dedykowanych wczasom rodzinnym i dysponującą dużym pomostem stanicę wędkarską dla 8-miu osób. Na terenie ośrodka znajduje się boisko do siatkówki i koszykówki. Zajęcia dydaktyczne można prowadzić w Świetlicy jak i w Chacie Zucha. Ta ostatnia pozwala również grać w tenisa, w gry planszowe czy prowadzić inne zajęcia. Funkcjonuje także wypożyczalnia sprzętu sportowego.

Dysponujemy kajakami, łodziami wiosłowymi oraz rowerami górskimi. Można pospacerować ścieżką dydaktyczną opracowaną przez pracowników Nadleśnictwa Różanna przedstawiającą  faunę i florę Borów Tucholskich.

Położenie w środku lasu umożliwia zabawy terenowe, takie jak podchody, marszobiegi, biegi na orientację itp. Współpraca z Nadleśnictwem umożliwia prowadzenie zajęć z pionierki obozowej oraz poznawanie fauny i flory w naturze, a nie tylko z tablic poglądowych.

Na terenie ośrodka organizowane są biwaki, obozy, obozy sportowe, zielone szkoły, zloty, manewry taktyczno-obronne, zakładowe festyny rodzinne i inne imprezy rekreacyjne czy szkoleniowe.
Przy ich organizacji współpracujemy z Państwową Strażą Pożarną, Policją, Ratownikami Medycznymi, Żandarmerią Wojskową, Nadleśnictwem i wieloma innymi instytucjami i urzędami. Choć wiele się dzieje na terenie panuje zawsze cisza i spokój zapewniające relaks i wypoczynek.

Zapraszamy drużyny harcerskie, uczniów i młodzież do wypoczynku i szkolenia się w naszym Ośrodku.

Mąkowarsko, Mąkowarsko (Polska)

Mapa

  • Informacje o najlepszej cenie i dokładnej dostępności miejsc otrzymasz bezpośrednio od właściciela obiektu!
Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie

Nasze najlepsze oferty w miejscowości Mąkowarsko: