×

Ośrodek Wypoczynkowy "Eko-Różanka" Okuninka

Zapytaj o cenę i dostępność
od 80 
na 2 osoby na 1 noc
  • Oczekiwany czas odpowiedzi to jeden dzień roboczy.
  • 1 pokój
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Zapraszamy Państwa do Ośrodka Wypoczynkowego - "Eko-Różanka"  znajdującego się w malowniczym i pełnym uroku miejscu Okuninka na terenach pojezierza Łęczyńsko-Włodawskiego w województwie lubelskim.

Nasz obiekt położony jest w pobliżu plaży, dającej możliwość pełnego relaksu przy odrobinie słońca. Do centrum Okuninki jest około 25 minut idąc drogą wzdłuż plaży.

"Eko-Różanka" to miejsce idealne dla tych którzy chcą uciec od zgiełku wielkich miast, spędzić czas w rodzinnej, przyjaznej atmosferze, korzystając z uroków leśnego pełnego grzybów otoczenia.

Do Państwa dyspozycji mamy 120 miejsc noclegowych z dostępem do Internetu. Pokoje w pawilonie są 2-6 osobowe z węzłem sanitarnym oraz ogrodzony półtorahektarowy plac pośród drzew z utwardzonym parkingiem.

Na terenie ośrodka znajduje się bar, gdzie można "conieco" zjeść i ugasić pragnienie. Naszym najmłodszym wczasowiczom oferujemy świetlice do zabaw oraz plac zabaw  na którym mieszczą się: karuzela, huśtawki, koniki oraz piaskownica.

Do Państwa dyspozycji jest również boisko do siatkówki plażowej. Istnieje możliwość wypożyczania sprzętu wodnego oraz leżaków.
Bezpośrednie sąsiedztwo ścieżki rowerowej stwarza okazję do wypożyczania rowerów. Po mile spędzonym dniu nad jeziorem, zapraszamy na wieczorne biesiady oraz grillowanie. W swojej ofercie posiadamy: zadaszone palenisko, grille.
Na niepogodę proponujemy bilard, tenis stołowy oraz pomożemy w znalezieniu atrakcji w najbliższej okolicy. Gwarantujemy obecność zwierzyny łownej - przy odrobinie wytrwałości możliwej do skadrowania na zdjęciach.

Okuninka 200 , Okuninka (Polska)

Mapa

  • Informacje o najlepszej cenie i dokładnej dostępności miejsc otrzymasz bezpośrednio od właściciela obiektu!
Parkowanie, podróż
  • Możliwość parkowania

Wyżywienie
  • Możliwość skorzystania z grilla

usługi dla dzieci
  • Plac zabaw dla dzieci

Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie