×

OŚRODEK WCZASOWY "SŁONECZKO" Wieleń

Kontakt z właścicielem obiektu

Skontaktuj się bezpośrednio z obiektem, aby uzgodnić dostępne terminy i ceny.

Pokaż tylko obiekty noclegowe z rezerwacją online

Opis obiektu noclegowego

Zapraszamy Państwa do naszego nowo powstałego Ośrodka Wypoczynkowego we Wieleniu.

Położenie geograficzne Wielenia sprawia, że jest to miejscowość o szczególnym klimacie. Szum sosen daje kojący sen, a poranne ptasie śpiewy dają sygnał do pobudki. Idealne miejsce na wakacje, których celem jest odpoczynek od wielkiego miasta.

Wieleń jest ośrodkiem letniego wypoczynku i wraz z otaczającymi ją jeziorami i lasami daje możliwość uprawiania turystyki rowerowej, pieszej, konnej i wodnej. Znajduje się tutaj wiele ośrodków wypoczynkowych, domków kempingowych, pole namiotowe, baza gastronomiczna i stara stajnia, dająca możliwość aktywnego wypoczynku w siodle.

Przez Wieleń i jezioro Wieleńskie przechodzi wodny, kajakowy „Szlak Konwaliowy”. 
Lokalizacja Ośrodka znajduje się w centrum miejscowości Wieleń (gmina Przemęt, powiat wolsztyński). Teren z bezpośrednim dostępem i malowniczym widokiem na Jezioro Wieleńskie. Ośrodek posiada własną plażę oraz wypożyczalnie sprzętu pływającego.
Przy Ośrodku mieszczą się dwa sklepy spożywcze. 

Nasz ośrodek posiada aż 86 miejsc noclegowych. Każdy z domków wyposażony jest w aneks kuchenny (lodówka, kuchenka indukcyjna, czajnik, garnki, sztućce, talerze, szklanki), łazienkę z prysznicem i toaletą, odbiornik TV oraz wygodne łóżka ze świeżą pościelą. Każdy z domków posiada taras wraz z meblami ogrodowymi i grilem.

Do dyspozycji gości również jest: boisko do gry, prywatna plaża / pomost, wypożyczalnia sprzętu wodnego, miejsce na ognisko, gastronomia, parking monitorowany. Aby nic nie zakłóciło pobytu naszych gości postawiliśmy na bezpieczeństwo i ochronę otoczenia.

Cały teren jest monitorowany, ogrodzony metalowym parkanem, wjazdy i wejścia są dostępne jedynie dla naszych gości i obsługi. Na terenie zlokalizowano domki pod wynajem, parking dla gości, gastronomie, plaże wraz z wypożyczalnią sprzętu pływającego, boisko do siatkówki oraz plac zabaw dla dzieci. 

Serdecznie zapraszamy!

Wczasowa 42, Wieleń (Polska)

Mapa

Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie