×

Ośrodek Wczasowy „BAŁTYK” Jarosławiec

Kontakt z właścicielem obiektu

Skontaktuj się bezpośrednio z obiektem, aby uzgodnić dostępne terminy i ceny.

Pokaż tylko obiekty noclegowe z rezerwacją online

Opis obiektu noclegowego

Jarosławiec położony jest w samym sercu środkowego wybrzeża, jest uroczą wioską rybacką otoczoną pięknymi lasami.Jedną z zalet naszego ośrodka jest atrakcyjna lokalizacja z bezpośrednim zejściem na plażę. Obiekt otoczony jest sosnowym lasem, który tworzy specyficzny przyrodoleczniczy mikroklimat mający korzystny wpływ na górne drogi oddechowe. Rozległy teren pozwala na nieskrępowany wypoczynek i zapewnia dużo przestrzeni.
Jest to znakomite miejsce do uprawiania: joggingu, wycieczek pieszych  i rowerowych.

Na letni wypoczynek w ośrodku ,,Bałtyk'' składają się przede wszystkim pobyty z całodziennym wyżywieniem. W naszym ośrodku dbamy nie tylko o relaks i komfort gości, ale również o aktywny wypoczynek. Na terenie ośrodka znajduje się wielofunkcyjne boisko, plac zabaw, stoły do ping-ponga, ogólnodostępny grill i miejsce na ognisko.Poza sezonem chętnie będziemy gościć Państwa o każdej porze roku. 

Nasz ośrodek zapewnia, oprócz wypoczynku gości indywidualnych, idealne warunki dla grup zorganizowanych. Zapewniamy pobyt na wysokim poziomie. Organizujemy w zależności od potrzeb: zabawy, wycieczki oraz inne atrakcje. 

Organizujemy rówież pobyt dla dzieci i młodzieży, który zawiera noclegi oraz całodzienne wyżywienie (składające się z trzech posiłków dziennie) oraz atrakcje tj. ognisko z kiełbaskami i muzyką, dyskoteka, gry i zabawy sportowe.

Na miejscu funkcjonuje stołówka oferująca smaczne posiłki (śniadania i obiadokolacje). Proponujemy również posiłki dla wczasowiczów spoza naszego ośrodka.

W ośrodku funkcjonuje przedszkole - „Dom Bajek” z fachową opieką.

Do dyspozycji dzieci (i nie tylko) jest duży plac zabaw oraz sala gier wyposażona w stoły do ping-ponga.

Na terenie ośrodka znajduje się wielofunkcyjne boisko do koszykówki, siatkówki, piłki ręczej i piłki nożnej.

Sanitariaty i natryski znajdują się w osobnych czysto utrzymanych pomieszczeniach.

Bałtycka 4, Jarosławiec (Polska)

Mapa

Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie