×

Ośrodek Wczasowo Szkoleniowy MITUR Wisła

Zapytaj o cenę i dostępność
od 120 
na 2 osoby na 1 noc
  • Oczekiwany czas odpowiedzi to jeden dzień roboczy.
  • 1 pokój
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Nasza oferta obejmuje bardzo szeroką gamę usług. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu Klient zawsze wyjezdza od nas zadowolony.

Nasza kompleksowa oferta jest przygotowana z myślą zarówno o Klientach indywidualnych jak i o dużych przedsiębiorstwach. Organizujemy wyjazdy integracyjne, imprezy okolicznościowe, wesela, zimowiska i kolonie letnie dla zorganizowanych grup. Wysoka jakość usług, a także atrakcyjne ceny to nasza domena. Jesteśmy elastyczni, dostosowujemy się do kazdego indywidualnie tak aby mós spełnić Paśtwa oczekiwania.

Połozenie ośrodka zapewnia swobodny oraz aktywny wypoczynek, otaczające górskie szlaki znakomicie nadają się na rekreacyjne spacery po okolicy, w zimę natomiast bliskość wyciągów narciarskich przyciąga wszystkich symaptyków sportów zimowych i nie tylko. Dodatkową atrakcją w poblizu jest nowa skocznia narciarska im. Adama Małysza, na której co roku odbywają się letnie oraz zimowe zawody w skokach narciarskich.
Przyciąga to do nas wielu turystów z róznych krajów europy, co jeszcze bardziej mobilizuje nas do ciągłego podnoszenia poziomu oferowanych przez nas usług.

Ośrodek jest po gruntownym remoncie, funkcjonuje cały rok, posiada 112 miejsc, osiem domków murowanych z centralnym ogrzewaniem, każdy z nich składa się z dwóch niezależnych wejść z pełnym węzłem sanitarnym, ogrodzony teren, własny parking. Atrakcyjne położenie i warunki klimatyczne czynią sezon letni jak i zimowy wyjątkowo długi i piękny.
Serwowane u nas smaczne i obfite posiłki po wypełnionym atrakcjami dniu pozwolą nabrać sił na długie piesze wędrówki po okolicy.Duża ilość obiektów do uprawiania sportów zimowych - Wisła jest czołowym ośrodkiem w Beskidzie Śląskim.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych organizacją takich imprez jak kolonie letnie, wczasy, Święta Wielkanocne i Bożego Narodzenia, zimowiska, wycieczki szkolne, zielone szkoły, obozy sportowe, wyjazdy integracyjne, szkolenia, bale sylwestrowe, wesela, komunie święte, chrzciny oraz inne imprezy okolicznościowe.

Ponadto zapraszamy wszystkich chętnych na jazdę w terenie czterokołowcami popularnie nazywanymi quadami, na jazdę samochodem terenowym po górskich drogach, na skutery śnieżne, na paintball, na kuligi śnieżne z pieczeniem prosiaka, na bieisiady w kolibie przy muzyce góralskiej, na naukę jazdy na nartach i snowboardzie oraz na wiele innych atrakcji w tym również na te organizowane na indywidualne, specjalne zamówienia.

Spełniamy różne życzenia naszych klientów.

Zapraszamy.

Fiedorowska 2, Wisła (Polska)

Mapa

  • Informacje o najlepszej cenie i dokładnej dostępności miejsc otrzymasz bezpośrednio od właściciela obiektu!
Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie