×

Ośrodek Sosnowa Aleja

Zapytaj o cenę i dostępność
od 30 
na 2 osoby na 1 noc
  • Oczekiwany czas odpowiedzi to jeden dzień roboczy.
  • 1 pokój
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Ośrodek "Sosnowa Aleja" znajduje się w miejscowości Baligród. Mieści się na wzniesieniu o wysokości 600 m n. p. m., w odległości 1000 metrów od głównej drogi. Zapewniamy naszym Gościom wypoczynek w wyjątkowej ciszy i spokoju, z dala od miejskiego zgiełku. Gwarantujemy pełny i nieskrępowany kontakt z naturą. Oferujemy noclegi przez okrągły rok w dużym domu oraz w dwóch domkach wolnostojących. 

Do dyspozycji naszych Gości jest obszar o powierzchni 5 ha z dużym zalesieniem i przepiękną 500 metrową trasą spacerową z ławeczkami. Punktem centralnym alei pełnej sosen, modrzewi, świerków i jodeł jest altana widokowa. Dużym powodzeniem cieszy się miejsce na grill i ognisko, a wśród najmłodszych bywalców, dobrze wyposażony plac zabaw. 

Do dyspozycji naszych Gości w dużym domu znajdują się dwa pokoje dwuosobowe, dwa pokoje trzy osobowe, pokój czteroosobowy i jeden jednoosobowy. Centrum domu stanowi obszerny salon, który może pomieścić 15 osób, Są też dwie łazienki, jacuzzi oraz w pełni wyposażona kuchnia. Ponadto dom posiada tarasy widokowe i przestronne werandy na
dwóch poziomach. 

Dwa wolnostojące domki zapewniają wygodny pobyt 8 osobom w każdym z nich.
Na wyposażeniu znajduje się salon wypoczynkowy z tarasem, dwie sypialnie, w pełni wyposażona kuchnia oraz łazienka z prysznicem. 

Ośrodek Sosnowa Aleja umożliwia dostęp do Internetu.

Zachęcamy do korzystania z naszego ośrodka miłośników zwierząt domowych wraz ze
swymi pupilami.

Podgłębokie 9 , Baligród (Polska)

Mapa

od 30 
  • Informacje o najlepszej cenie i dokładnej dostępności miejsc otrzymasz bezpośrednio od właściciela obiektu!
Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)