×

Ośrodek Sanatoryjno - Wypoczynkowy Spółdzielczości Pracy PEREŁKA Ciechocinek

Zapytaj o cenę i dostępność
od 42 
na 2 osoby na 1 noc
  • Oczekiwany czas odpowiedzi to jeden dzień roboczy.
  • 1 pokój
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Nasz ośrodek jest położony w centrum dzielnicy sanatoryjnej Ciechocinka, jednego z najsławniejszych i najpiękniejszych miast uzdrowiskowych w Polsce. Jego walory uzdrowiskowe są znane od blisko 200 lat. Specyficzny mikroklimat, wytwarzany jest przez znane w całej Europie tężnie, które są naturalnym inhalatorem uzdrowiska.

Ciechocińskie tężnie zostały zbudowane w latach 1824 - 1859 a działają na zasadzie
odparowywania wody solankowej, zawierającej cząsteczki jodu i bromu oraz ozon.
Ów mikroklimat bardzo dobrze wpływa na drogi oddechowe, Chorych z zaburzeniami tarczycy
oraz znakomicie reguluje ciśnienie krwi.

W naszym ośrodku, podobnie jak w całym Ciechocinku, leczymy choroby układu krążenia, układu oddechowego, choroby ortopedyczno-urazowe, choroby reumatyczne oraz cukrzycę. Specyficzny klimat Ciechocinka oraz domowa atmosfera naszego ośrodka sprawiają, że warto spędzić u nas również wakacje czy też tzw. weekend.

Ośrodek Sanatoryjno-Wypoczynkowy "Perełka" dysponuje pokojami i pomieszczeniami spełniającymi wysokie wymagania Kuracjuszy oraz Osób spędzających w nim urlop wypoczynkowy.

Do dyspozycji naszych Klientów oddajemy pokoje 1 oraz 2 osobowe.

Każdy z wymienionych pokoi posiada bardzo ekskluzywną łazienkę oraz toaletę, które zostały przystosowane do użytkowania przez Osoby w podeszłym wieku.

Oprócz wymienionych rodzajów pokoi, oferujemy również pobyt w pokojach o tzw. podwyższonym standardzie, gdzie oprócz powyższego, znajduje się telewizor, radio i czajnik. Każdy rodzaj pokoi posiada osobny balkon z widokiem na park, bądź na dzielnicę sanatoryjną Ciechocinka.

Zdajemy sobie sprawę, że nie można większości czasu spędzać w pokoju czy też na zabiegach i spacerach, dlatego na każdym piętrze przygotowaliśmy stoliki oraz fotele, gdzie można odpocząć wspólnie z Koleżankami lub Kolegami przebywającymi w naszym sanatorium.

W sanatorium znajduje się winda osobowa.  

Serdecznie Zapraszamy!

Lorentowicza 8 , Ciechocinek (Polska)

Mapa

  • Informacje o najlepszej cenie i dokładnej dostępności miejsc otrzymasz bezpośrednio od właściciela obiektu!
Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie