×

Ośrodek Perła Krutyni Nowy Most

Cena na podstawie najlepszych ofert z następnych 90 dni.
 • Natychmiastowe potwierdzenie
 • Bezpłatny parking
 • Darmowe WIFI
 • Obiekt przyjazny dla dzieci
 • Otwarty: 13. kwietnia - 3. listopada
 • Restauracja w obiekcie
 • Bezpłatne wifi, stół do ping-ponga, widokówka
 • Możesz zabrać ze sobą zwierzę: Kot, pies (bez dodatkowych opłat)
 • 25 pokoi, 90 miejsc
 • Języki używane w obiekcie: Polski, Rosyjski, Angielski

Opis obiektu noclegowego

Idealny dla rodzin z dziećmi

PERŁA KRUTYNI - PRZESTRZEŃ DLA ODNOWY
Ośrodek Wypoczynkowo-Turystyczny Perła Krutyni położony jest w otoczeniu sosnowego lasu w środku Puszczy Piskiej, z dala od ludzkich zabudowań, nad piękną i czystą rzeką Krutynią. Ten nieduży ośrodek stanowi enklawę pomiędzy dwoma mazurskimi rezerwatami przyrody: Pierwos i Dolna Krutynia. Jest to oaza spokoju, zdrowia, ciszy i relaksu, życia płynącego bez pośpiechu. Tu zapomina się o internecie i komórce. Pobyt w Perle Krutyni to jak zanurzenie w „kapsule relaksu i odprężenia”. Absolutnym fenomenem otaczającym ośrodek PERŁA KRUTYNI jest natura. Dzięki łagodnemu klimatowi, nawet w czasie wysokich temperatur jest tu przyjemnie.
W Perle Krutyni zapewniamy noclegi w siedmiu czteroosobowych domkach letniskowych typu DeLux i siedmiu pięcioosobowych domkach letniskowych typu Superior. Są wyposażone w ogrzewanie, łazienki z prysznicem i kąciki kuchenne. Ponadto turyści mogą również nocować w dziesięciu dwuosobowych domkach kempingowych typu Puchatek. Ośrodek przyjmuje też gości na pole namiotowe, są także miejsca dla przyczep kempingowych z zasilaniem. Gościom z domków kempingowych, przyczep kempingowych i pola namiotowego, zapewniamy dostęp do umywalni, pryszniców i wc oraz kuchni gazowej, lodówki i zmywalni naczyń, znajdujących się w pawilonie sanitarnym.
Całość, wraz z zapleczem gastronomicznym, tworzy wśród rezerwatów przyrody, cichy, kameralny ośrodek wypoczynku i turystyki. W centrum ośrodka znajduje się zadaszona scena –miejsce na tańce, animacje i występy. Są boiska do siatkówki, kometki oraz mini boiska do kosza i piłki nożnej. W pawilonie gastronomicznym jest stołówka, bar, są telewizory, piłkarzyki i stół pingpongowy. Jest też strefa bezpłatnego wi-fi.
Warunki stworzone w ośrodku sprawiają że można tu spędzić szczęśliwe i bezpieczne wakacje. Nad rzeką znajduje się piaszczysta plaża, jest brodzik dla maluchów, czysta woda w Krutyni i drewniany pomost, hamaki, leżaki, łóżka plażowe i parasole, wypożyczalnia kajaków i łódek wędkarskich. Przy plaży jest Cafe „Perła” która serwuje zimne piwo, napoje, lody, kawę i desery. Dla dzieci jest wydzielony piaszczysty plac zabaw z trampoliną.
Wakacje turystyczne to spływy kajakowe, rajdy rowerowe, wycieczki po ścieżkach przyrodniczych, zwiedzanie atrakcji mazurskich. Organizujemy spływy kajakowe na całej długości Szlaku Krutyni.
W okresie od maja do połowy września zapraszamy gości w każdy piątek na wieczorne ognisko nad brzegiem Krutyni. W pozostałe wieczory miejsce na ognisko jest ogólnodostępne dla wszystkich gości nocujących w ośrodku.
Na życzenie gości organizujemy dyskotekę lub karaoke. Dla dzieci urządzamy wieczorne zabawy przy muzyce, dla dorosłych zaś grill przy ognisku, pieczenie dzika czy nocny spływ łodziami z pochodniami po Krutyni.
Jesień to sezon wędkarzy i grzybiarzy, okres rykowiska jeleni oraz pieszych i rowerowych wycieczek turystycznych.
Wiosną i jesienią oferujemy specjalną, połówkową ofertę na pobyty cztero, sześcio i ośmiotygodniowe.

OFERTA SPECJALNA DLA GOŚCI NOCUJĄCYCH W OŚRODKU W DOMKACH LETNISKOWYCH
Dla wszystkich naszych klientów domków letniskowych cena zawiera:
- ciepłą i zimną wodę, prąd, ogrzewanie akumulacyjne
- korzystanie z parkingu przez jeden samochód na domek
- korzystanie z plaży, pomostów i łóżek plażowych nad rzeką
- korzystanie z brodzika i placu zabaw dla dzieci
- sprzątanie jednostki mieszkalnej w dniu zmiany najemcy
- bieliznę pościelową, papier toaletowy
- wstawienie łóżeczka i wanienki dla niemowlaka
- korzystanie z miejsca na ognisko z wyjątkiem okresu wykupienia miejsca na wyłączność
- korzystanie z boisk do badmingtona i siatkówki
- korzystanie z mini boisk do piłki nożnej i koszykówki
- korzystanie z ping-ponga, telewizji i wi-fi zlokalizowanych w obrębie pawilonu gastronomicznego
- korzystanie z kuchni gazowej i zmywalni naczyń w obrębie pawilonu sanitarnego
- wypożyczenie podręcznego grilla
- jeden leżak lub łóżko plażowe w każdym domku
- pobyt jednego małego zwierzęcia domowego na warunkach określonych w Regulaminie
- zorganizowanie przez ośrodek w każdy piątek ogniska dla gości
- zorganizowanie przez ośrodek w każdą sobotę potańcówki na scenie lub karaoke w sali

OFERTA SPECJALNA NA DŁUGIE POBYTY W BUNGALOW
W okresie poza wysokim sezonem (czerwiec – sierpień), jeśli zamówisz bungalow na 4, 6 albo 8 tygodni płacisz tylko za pół pobytu. Ceny prądu za bezpłatny okres są dodatkowo płatne na miejscu - 15 zł/doba w DeLux, 20 zł/doba w Superior.

Jeśli zamówisz bungalow na minimum dwa tygodnie otrzymujesz możliwość bezpłatnego korzystania:
- rowery do dyspozycji klientów, aż do wyczerpania oferowanych ilości – rowery dla dorosłych z krzesełkiem, a rowery z kaskiem dla dzieci
- kijki Nordic Walking do dyspozycji klientów, aż do wyczerpania oferowanych ilości
- łódki wędkarskiej wiosłowej, aż do wyczerpania oferowanych ilości
CENY 2020
DOMKI LETNISKOWE - WYNAJEM
1. Wynajęcie domku pięcioosobowego SUPERIOR, dwa pokoje z łazienką i kącikiem kuchennym – 260 zł za dobę
2. Wynajęcie domku czteroosobowego DeLux, dwa pokoje z łazienką i kącikiem kuchennym – 220 zł za dobę
3. Dostawka – 25 zł za dobę.
• Ceny określone cenniku dotyczące domków DeLux i Superior są za minimum 3 noce.
• Pobyty krótsze niż 3 dni są wyższe o 20%.
• Pobyty na okres minimum siedmiu noclegów są uprzywilejowane zniżką 5% ceny wynajmu.
• Rezerwacje złożone na minimum 100 dni przed terminem rozpoczęcia pobytu uzyskują 5% zniżki.
• Ceny zawierają podatek VAT. Ośrodek wystawia faktury VAT.
• Ceny zawierają wyposażenie każdego domku letniskowego w piec akumulacyjny, lodówkę, czajnik, talerze, szklanki, sztućce, stół ogrodowy z parasolem, leżak lub łóżko plażowe.
• Potwierdzenie przyjęcia rezerwacji uzyskuje się po wpłaceniu zadatku w wysokości 30% ceny wynajmu. Zadatek jest zwrotny bez kosztowo do 30 dni przed terminem rozpoczęcia pobytu. W okresie ostatnich 30 dni zadatek nie jest zwracany.
POBYTY NA CAMPINGU
• Wynajęcie domku kempingowego dwuosobowego Puchatek - 60 zł za dobę.
• Dostawka 25 zł za dobę.
• Stanowisko na polu namiotowym dla przyczep - 20 zł/doba + 20 zł od osoby za dobę + energia 10 zł/doba
• Pobyt na polu namiotowym - 20 zł doba za osobę, dzieci 5-10 lat - 10 zł, dzieci do 4 lat bezpłatnie + energia 5 zł/doba
• Opłata klimatyczna - 2,28 zł/doba od osoby.
OFERTA SPECJALNA NA DŁUGIE POBYTY W BUNGALOW
• W okresie poza wysokim sezonem (czerwiec – sierpień), jeśli zamówisz bungalow na 4, 6 albo 8 tygodni płacisz tylko za pół pobytu. Ceny prądu za bezpłatny okres są dodatkowo płatne na miejscu - 15 zł/doba w DeLux, 20 zł/doba w Superior.
• Jeśli zamówisz bungalow na minimum dwa tygodnie otrzymujesz możliwość bezpłatnego korzystania:
- rowery do dyspozycji klientów, aż do wyczerpania oferowanych ilości – rowery dla dorosłych z krzesełkiem, a dla dzieci kaski
- kijki Nordic Walking do dyspozycji klientów, aż do wyczerpania oferowanych ilości
- łódki wędkarskiej wiosłowej, aż do wyczerpania oferowanych ilości

WARUNKI DODATKOWE
Przed wyjazdem należy pozostawić domek schludny - wolny od śmieci, ze zdjętą pościelą, z czystą szafą, z umytymi sztućcami i talerzami, pustą lodówką z otwartymi drzwiami oraz zamrażarką bez lodu.

Kierownictwo ośrodka, w przypadku gdy klient już zameldowany opuszcza domek wcześniej niż uzgodniony termin – z wyjątkiem udokumentowanego przypadku siły wyższej – pobiera opłatę za cały zarezerwowany okres, z wyjątkiem przypadków zaniedbań ze strony ośrodka.

Stołówka serwuje wybór posiłków wg swojego uznania. Wykup posiłków stołówkowych następuje przez widet lub w dniu zameldowania.

Potwierdzenie przyjęcia rezerwacji uzyskuje się po wpłaceniu zadatku w wysokości 30% ceny wynajmu. Zadatek jest zwrotny bezkosztowo do 30 dni przed terminem rozpoczęcia pobytu. W okresie ostatnich 30 dni zadatek nie jest zwracany.

Przyjazd musi nastąpić w ustalonym dniu w godzinach pomiędzy 16.00 a 20.00.

Po przyjeździe w celu zameldowania winny być okazane dokumenty tożsamości wszystkich osób, które będą zajmowały domek.

W przypadku opóźnienia przyjazdu Klient musi natychmiast powiadomić ośrodek. W przeciwnym wypadku Ośrodek zatrzyma domek tylko do godz. 10.00 następnego dnia, po czym będzie się starał wynająć go osobom trzecim.

Zabronione jest przebywanie w domku więcej osób niż pozwala na to maksymalna ilość wskazana w warunkach rezerwacji. W tym przypadku dzieci, bez względu na wiek uważane sa również jako osoby dorosłe.

Goście obowiązani są do dokładnego przestrzegania Regulaminu Ośrodka . W szczególności do przestrzegania ogólnie przyjętych zasad współżycia lokatorskiego, dotyczących przede wszystkim ciszy w godzinach popołudniowych i nocnych. Goście w tych godzinach powinni eliminować zgiełk i uciążliwy dla innych hałas.

Goście zobowiązani są do maksymalnej troski o domek (ścian, okien, podłogi, drzwi) o jego wyposażenie (naczynia stołowe, lodówka, piec, terma itp.) oraz umeblowanie (Szafy, łóżka, stoły, krzesła itp.)

Uprasza się o zabieranie wyposażenia domków z ogródków i tarasów do wnętrza, na czas kiedy domek pozostaje bez opieki.

Reklamacje dotyczące stanu domku, jego czystości i wyposażenia muszą być zgłoszone w ciągu 24 godzin od przyjazdu. Za ewentualne, późniejsze zniszczenia i braki odpowiada Klient jako najemca.

Zabronione jest używanie własnych piecyków i kuchenek elektrycznych oraz urządzeń klimatyzacyjnych.

Powołując się na normy pobytu, przede wszystkim na te dotyczące liczby lokatorów, troski o domki i ich wyposażenie, przestrzeganie ciszy nocnej, kierownictwo Ośrodka zastrzega sobie prawo do kontroli swoich lokali, także pod nieobecność lokatorów. Jeżeli w wyniku kontroli stwierdzone zostaną w lokalu poważne nieprawidłowości, umowa pobytu zostaje rozwiązana ze skutkiem natychmiastowym z winy Klienta. Kierownictwo Ośrodka może nakazać natychmiastowe zwolnienie lokalu, w przypadku oporu zastrzega sobie możliwość interwencji policyjnej. Oprócz tego Ośrodek może obciążyć Klienta obowiązkiem zapłaty odszkodowania za uszkodzone urządzenia.

Uprzejmie informujemy że personel upoważniony przez Kierownictwo Ośrodka może wejść do domków w celu dokonania niezbędnych napraw i konserwacji, również podczas nieobecności lokatorów.

Prosimy nie traktować pokrowców na materace, kołder i poduszek jako bielizny pościelowej.

Domek musi być zwolniony do godziny 12.00 ostatniego dnia pobytu. Klient musi umożliwić naszemu personelowi dokonanie kontroli stanu utrzymania domku. Opuszczając domek należy pozostawić go w stanie schludnym - wynieść śmieci, zdjąć pościel, rozmrozić i przetrzeć lodówkę, opróżnić szafę i szafki, umyć naczynia, posprzątać kącik kuchenny.

Ośrodek nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne zniszczenia, wypadki, zagubienia, kradzieże, straty i inne trudności powstałe na całym terenie Ośrodka.

Ośrodek w każdym momencie służy pomocą i jest do dyspozycji swoich gości, w celu rozwiązywania ewentualnych problemów. Ewentualne jednak roszczenia o odszkodowanie powstałych strat muszą być zgłoszone i uzgodnione bezpośrednio na miejscu.

Ośrodek zastrzega sobie, w przypadku nieprzewidzianych okoliczności w przydzieleniu domku, prawo do zamiany na inny o podobnym standardzie. Ewentualnie wyższe koszty, wynikające z różnicy cen będą w tym przypadku pokryte przez Ośrodek.

Prośby Klientów dotyczące usytuowania domku (numer, położenie, widok) będą brane Pod uwagę podczas rezerwacji, lecz Ośrodek nie daje gwarancji na ich spełnienie.

Opis wyposażenia i umeblowania domków, może wyjątkowo ulegać zmianom.

Akceptując dokument rezerwacji Klient automatycznie staje się podmiotem praw i obowiązków wynikających z powyższych norm i postanowień, będąc jednocześnie zobowiązanym do nich.

BEZPIECZEŃSTWO
Ośrodek Perła Krutyni posiada polisę OC dla wszystkich zameldowanych gości obowiązującą na terenie ośrodka.
Corocznie odbywają się przeglądy stanu zabezpieczenia przeciwpożarowego, przegląd przewodów kominowych i wentylacyjnych, kontrole sanitarne, pomiary instalacji elektrycznej oraz przegląd stanu technicznego budynków. Na wiosnę wszystkie domki obowiązkowo są ozonowane w celu likwidacji grzybów i pasożytów.

kolonia Nowy Most 5, 12-2200 Nowy Most (Polska)

Nazywam się Agnieszka, dziękuję, że jesteś na Noclegi.pl! Wybierz termin wyjazdu, następnie kliknij przycisk "Rezerwacja" , to zajmie tylko 2 minuty.

Jeśli potrzebujesz pomocy, zapraszam do kontaktu: info@noclegi.pl

- informacje o pokojach

Bungalow 5-osobowy Tourist bez łazienki Bungalow 5-osobowy Tourist bez łazienki
max. 5 osób
 • 1 sypialnia
 • WIFI
 • Lodówka
 • Możliwość wstawienia łóżeczka dla dziecka
szczegóły

Dom może pomieścić 5 osób.

 • Pomieszczenie sypialne (dla 5 osób)
  • 3 x pojedyńcze łóżka (nie zsuwane), lóżko piętrowe
  • szafa
Sprawdź dostępne terminy i ceny »
Domek letniskowy 5-osobowy cały dom Tourist (możliwa dostawka) Domek letniskowy 5-osobowy cały dom Tourist (możliwa dostawka)
max. 6 osób
 • 2 sypialnie
 • Lodówka
 • Możliwość wstawienia łóżeczka dla dziecka
szczegóły

Dom może pomieścić 6 osób.

Na parterze - miejsca:

 • Pomieszczenie sypialne (dla 2 osób)
  • 2 x pojedyńcze łóżka (zsuwane)
  • szafa
 • Własna łazienka (prysznic)
 • WC (Razem z łazienką)
 • Własna aneks kuchenny

Na piętrze - miejsca:

 • Pomieszczenie sypialne (dla 3 osób)
  • 3 x pojedyńcze łóżka (nie zsuwane)
Sprawdź dostępne terminy i ceny »
Bungalow 2-osobowy Tourist Przyjazny podróżom rodzinnym Bungalow 2-osobowy Tourist Przyjazny podróżom rodzinnym
max. 2 osoby
 • 1 sypialnia
 • WIFI
 • Możliwość wstawienia łóżeczka dla dziecka
szczegóły

Dom może pomieścić 2 osoby.

 • 1 szt Pomieszczenie sypialne
Sprawdź dostępne terminy i ceny »
Domek letniskowy 4-osobowy z łazienką z tarasem (możliwa dostawka) Domek letniskowy 4-osobowy z łazienką z tarasem (możliwa dostawka)
max. 5 osób
 • 2 sypialnie
 • WIFI
 • Balkon/taras
 • Lodówka
szczegóły

Dom może pomieścić 5 osób.

Na parterze - miejsca:

 • Pomieszczenie sypialne (dla 2 osób)
  • kanapa rozkładana
  • szafa, balkon/taras będący częścią pokoju
 • Własna łazienka (prysznic)
 • WC (Razem z łazienką)
 • Taras (Otwarty/a)

Na piętrze - miejsca:

 • Pomieszczenie sypialne (dla 2 osób)
  • 2 x pojedyńcze łóżka (nie zsuwane)
Sprawdź dostępne terminy i ceny »
6.1
Średnie
(na podstawie 2 opinii)
 • Personel:
  6.5
 • Czystość:
  6.5
 • Cena/Wartość:
  5
 • Komfort:
  6
 • Usługi:
  6
 • Restauracja:
  7
 • Dostępność:
  6.5
Ocena 5.2
Gość nie napisał swojej opinii.
Grupa przyjaciół
na podstawie 2 dni
3 tygodnie temu
Ropczyce
Ocena 7
Gość nie napisał swojej opinii.
Rodzina z większym dzieckiem
na podstawie 4 dni
1 rok temu
Polska
Parkowanie, podróż
 • Parkowanie: Liczba miejsc na bezpłatnym parkingu (30 szt parkin pod nadzorem kamer)

  Możliwość parkowania

Internet
 • Internet WiFI, Internet kablowy

Wypoczynek, rekreacja
 • Tenis stołowy, Basen, Wypożyczenie łódki (10 /godzina), Siatkówka, Koszykówka, Wypożyczalnia łodzi (10 /godzina), Wypożyczalnia rowerów (/godzina), Łowienie ryb (25 /dni), Turystyczne możliwości, Jazda konna (w odległości 7 km)

Wellness, relaks
 • Bar przy basenie
 • Słoneczny taras
Charakterystyka miejsca
 • Bar, Kawiarnia, Własna plaża, Własne molo

  Kuchnia, Telefon

Wyżywienie
 • Wyżywienie: Restauracja w obiekcie

  Możliwość gotowania (np. grillowania) na zewnątrz: Możliwość skorzystania z grilla (węgiel płatny dodatkowo), Możliwość gotowania w kociołku

  Potrawy dostępne w obiekcie:: Tradycyjne

  Posiłki dietetyczne dostępne w restauracji: Dieta wegetariańska

usługi dla dzieci
 • Wanienka do kąpieli, Krzesło do karmienia dziecka, Możliwość podgrzania pokarmu dla niemowląt, Zabawki dla dzieci, Plac zabaw dla dzieci, Basen odkryty dla dzieci, Trampolina, Kącik zabaw dla dzieci, Wypożyczalnia rowerów dla dzieci (/godzina), Łóżeczko dla dziecka

Usługi
 • Lodówka

 • 10 m Restauracja w okolicy
 • 12 m Dworzec kolejowy
 • 60 m Pobliskie Lotnisko
 • 1.5 km Przystanek autobusów międzymiastowych
 • 12 km Centrum miasta
Zameldowanie
16:00 - 20:00
Jeśli planujesz zameldować się później niż godziny podane przez obiekt, pamiętaj o wcześniejszym kontakcie i poinformowaniu obsługi.
Wymeldowanie
do 12:00
Języki używane w obiekcie
Polski, Rosyjski, Angielski
Akceptowana waluta
PLN (zł)
Akceptowana forma płatności w obiekcie
Karta, Przelew, Gotówka
Akceptowane rodzaje kart
 • MasterCard
 • VISA
 • Maestro
Podatek turystyczny
Nie jest zawarty w cenie: 2.28 zł za osobę za noc
Recepcja
09:00 - 12:00 i 16:00 - 20:00