×

Ośrodek Jazdy Konnej PEGAZ Lubięcin

Kontakt z właścicielem obiektu

Skontaktuj się bezpośrednio z obiektem, aby uzgodnić dostępne terminy i ceny.

Pokaż tylko obiekty noclegowe z rezerwacją online

Opis obiektu noclegowego

    Ośrodek jazdy konnej "Pegaz" mieści się w Stawach, niewielkiej miejscowości oddalonej o 20 kilometrów na wschód od Nowej Soli (województwo Lubuskie).

Położony jest malowniczo wśród łąk i lasów, które przecinają rzeki. Stadnina jest rodzinnym przedsięwzięciem wspieranym przez liczną grupę sympatyków. Koniarze w swoich kręgach mówią o niej "U Waldka w Stawach".

Ośrodek specjalizuje się w nauce jazdy konnej od podstaw, prowadzonej przez wykwalifikowanych instruktorów oraz w organizowaniu rozmaitych imprez plenerowych dla grup od wieku przedszkolnego.
Bardziej zaawansowanym instruktorzy proponują wymiarowy czworobok ujeżdżeniowy, ciekawie usytuowany tor krosowy, parcours oraz jazdę w terenie.

Od kilku lat ośrodek specjalizuje się w wędrownych obozach konnych, organizowanych wzdłuż szlaków jezior lubuskich. Obozy te cieszą się dużym zainteresowaniem wśród młodzieży i dorosłych.

"Pegaz" organizuje imprezy sportowo-rekreacyjne takie jak np.: tory przeszkód, amerykańskie beczki, zawody w ujeżdżaniu czy pogoń za lisem. Stajnia prowadzi pensjonat dla koni.

Z działalności "Pegaza" na rzecz okręgu, w którym działa, należy wymienić współpracę z Domem Dziecka w Sławie, z Katolicką Szkołą Podstawową w Nowej Soli oraz z Gimnazjum w Lubięcinie. Stadnina oferuje dzieciom wyżej wymienionych placówek zajęcia jazdy konnej poprzedzone zajęciami w stajni i pracą przy koniach. W zamian stajnia wypełniona jest uśmiechami dzieci.

Stawy 6, Lubięcin (Polska)

Mapa

Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie