×

Ośrodek Bursztynek Międzyzdroje

Zapytaj o cenę i dostępność
od 120 
na 2 osoby na 1 noc
  • Oczekiwany czas odpowiedzi to jeden dzień roboczy.
  • 1 pokój, 50 miejsc
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Nasz ośrodek położony jest w samym sercu letniej stolicy Pomorza Zachodniego.

Do dyspozycji gości oddajemy 48 miejsc noclegowych w pokojach dwu, trzy i czteroosobowych z łazienkami i balkonami. Wszystkie pokoje wyposażone są w telewizję kablową.

Naszym klientom zapewniamy znakomitą kuchnię w restauracji ośrodka - \"Bursztyno wy Szlak\" oraz bogato wyposażony drink-bar.
Zorganizujemy dla Państwa każdą imprezę do 48 osób.

Dla gości zmotoryzowanych czeka przyośrodkowy parking zamknięty.

Mamy nadzieję, że pobyt w naszym wyjątkowym ośrodku, doskonała kuchnia i malowniczość miejsca będą dla Państwa przeżyciami jedynymi w swoim rodzaju.

Międzyzdroje to najelegantszy z nadbałtyckich kurortów na wyspie Wolin. Szeroka plaża z wysokim klifem, bliskość Wolińskiego Parku Narodowego - to raj dla wielu turystów. Każdy może tu znaleźć coś dla siebie. Czysta woda, leczniczy mikroklimat, Festiwal Gwiazd, na który zjeżdża się śmietanka filmowego świata, stuletnie molo, rozbudowane ostatnio do 395 metrów - urocze miejsce spotkań i spacerów, Muzeum Figur Woskowych, wypożyczalnie sprzętu plażowego, korty tenisowe, place zabaw dla dzieci.

Międzyzdroje o każdej porze roku wabią turystów swoimi barwami. W lecie - gwar i gorące słońce, od jesieni do wiosny - cisza i spokój. Przepiękne okolice można poznawać podczas pieszych, rowerowych lub samochodowych wycieczek.

Niepodległości 4 , Międzyzdroje (Polska)

Mapa

  • Informacje o najlepszej cenie i dokładnej dostępności miejsc otrzymasz bezpośrednio od właściciela obiektu!
Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)