×

Ośrodek Agroturystyczny HANA Stąporków

Zapytaj o cenę i dostępność
od 34 
na 2 osoby na 1 noc
  • Oczekiwany czas odpowiedzi to jeden dzień roboczy.
  • 1 pokój
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Kamienna Wola jest to osada wiejska w gminie Stąporków, która znajduje się w województwie Świętokrzyskim. Otoczona jest wzgórzami, lasami jodłowymi i sosnowymi. Położona jest na wschód od Końskich, na północ od Kielc.Zalety klimatyczne tego terenu, otaczające rozległe lasy sosnowe bogate w runo leśne tworzą mikroklimat wpływający leczniczo na górne drogi oddechowe.

Ośrodek posiada 31 miejsc noclegowych w pokojach jedno, dwu i trzech osobowych z łazienkami, RTV. Dwa pokoje przystosowane są do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Do dyspozycji gości teren posesji ok. 2ha., na terenie ośrodka znajduje się staw zarybiony (karpie, liny, karasie, szczupaki, sandacze), oraz staw z kolorowymi rybami, miejsce do grillowania, plac zabaw dla dzieci: trampolina dla dzieci, piaskownica, basen dla dzieci, miejsce do biesiadowania, sala bilardowa, wypożyczalnia rowerów, mini ZOO, parking.

W ośrodku możliwość odnowy biologicznej: masaż klasyczny, masaż gorącymi kamieniami, masaż relaksujący. Zapewniamy wspaniały wypoczynek w pełnym kwiatów ogrodzie, ciszę, spokój i czyste powietrze, pełne wyżywienie. 

Kamienna Wola , Stąporków (Polska)

Mapa

  • Informacje o najlepszej cenie i dokładnej dostępności miejsc otrzymasz bezpośrednio od właściciela obiektu!
Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)

Nasze najlepsze oferty w miejscowości Stąporków: