×

Ośrodek Agroturystyczny HANA Stąporków

Kontakt z właścicielem obiektu

Skontaktuj się bezpośrednio z obiektem, aby uzgodnić dostępne terminy i ceny.

Pokaż tylko obiekty noclegowe z rezerwacją online

Opis obiektu noclegowego

Kamienna Wola jest to osada wiejska w gminie Stąporków, która znajduje się w województwie Świętokrzyskim. Otoczona jest wzgórzami, lasami jodłowymi i sosnowymi. Położona jest na wschód od Końskich, na północ od Kielc.Zalety klimatyczne tego terenu, otaczające rozległe lasy sosnowe bogate w runo leśne tworzą mikroklimat wpływający leczniczo na górne drogi oddechowe.

Ośrodek posiada 31 miejsc noclegowych w pokojach jedno, dwu i trzech osobowych z łazienkami, RTV. Dwa pokoje przystosowane są do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Do dyspozycji gości teren posesji ok. 2ha., na terenie ośrodka znajduje się staw zarybiony (karpie, liny, karasie, szczupaki, sandacze), oraz staw z kolorowymi rybami, miejsce do grillowania, plac zabaw dla dzieci: trampolina dla dzieci, piaskownica, basen dla dzieci, miejsce do biesiadowania, sala bilardowa, wypożyczalnia rowerów, mini ZOO, parking.

W ośrodku możliwość odnowy biologicznej: masaż klasyczny, masaż gorącymi kamieniami, masaż relaksujący. Zapewniamy wspaniały wypoczynek w pełnym kwiatów ogrodzie, ciszę, spokój i czyste powietrze, pełne wyżywienie. 

Kamienna Wola, Stąporków (Polska)

Mapa

Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie