×

Ondraszek Kemping 57. Bielsko-Biała Bielsko-Biala

Kontakt z właścicielem obiektu

Skontaktuj się bezpośrednio z obiektem, aby uzgodnić dostępne terminy i ceny.

Pokaż tylko obiekty noclegowe z rezerwacją online
  • Przeciętny czas odpowiedzi:
  • 1 pokój
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Kemping Ondraszek zlokalizowany w pięknej, pełnej zieleni okolicy bielskich Błoni. Kemping należy do Polskiej Federacji Campingu i Caravaningu. Oferuje swym drogim gościom 65 miejsc noclegowych w domkach typu Grot oraz w budynku głównym (pokoje 1 i 2 osobowe). Na polu namiotowym są stanowiska dla 25 przyczep lub samochodów kempingowych oraz dla około 30 - 40 namiotów. W Budynku głównym znajduje się kawiarnia z recepcją, sala kominkowa oraz zaplecze sanitarne. Na terenie kempingu znajduje się również basen i tereny rekreacyjne oraz boiska. Cały kemping położony jest wśród zieleni, w bezpośredniej bliskości lasu i szlaków turystycznych. Rośnie tu wiele drzew i barwnych krzewów.

Nasz obiekt położony jest w południowej części miasta niedaleko drogi wylotowej w kierunku Szczyrku i Żywca. W lasach wyznaczono liczne szlaki turystyczne, którymi dotrzemy m.in. na: Dębowiec, Szyndzielnię, Kozią Górę, Klimczok, Magurkę, Czupel czy do zapory wodnej w Wapienicy. Dla amatorów spacerów wyznaczono w najbliższej okolicy wiele ścieżek widokowych. Wiosną można przechadzać się wśród kwitnących łąk a jesienią zbierać grzyby. Okolice kempingu i bielskich błoni są też znakomitym terenem dla rowerzystów.

Na tyłach budynku głównego położony jest asfaltowy parking z 18 miejscami dla samochodów osobowych i kempingowych. W razie potrzeby można również parkować samochody na polu namiotowym (na specjalnych utwardzonych miejscach). W najbliższej okolicy znajduje się duży parking publiczny z miejscami dla autobusów.
Dla turystów poruszających się rowerami przygotowano przechowalnię dla rowerów. W recepcji kempingu dostępne są mapy turystyczne, przewodniki na temat okolicznych atrakcji oraz rozkłady jazdy autobusów MPK, którymi można się dostać do centrum Bielska - Białej, przystanki znajdują się około 300 m (linia 21, 24) i 1000 m (linia 1,10) od kempingu.

Najbliższa okolica kempingu pozwala na uprawianie kolarstwa górskiego i pieszych wypraw w góry. Dla najmłodszych tuż obok działa miasteczko ruchu drogowego. Na bielskich Błoniach, ledwie kilkadziesiąt metrów od kempingu znajdują się boiska do siatkówki i koszykówki, park z mini golfem oraz wiele innych atrakcji dla miłośników aktywnego wypoczynku. Kemping Ondraszek graniczy też bezpośrednio z Cygańskim Lasem, terenami wypoczynkowymi, które rolę tą pełnia już od początku minionego stulecia. Składają się na nie ogromne tereny leśne z licznymi ciekawymi zakątkami, szlakami spacerowymi i rowerowymi.

Pocztowa 43, Bielsko-Biała (Polska)

Mapa

Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie