×

Noclegi u Ani Opatów

Kontakt z właścicielem obiektu

Skontaktuj się bezpośrednio z obiektem, aby uzgodnić dostępne terminy i ceny.

Pokaż tylko obiekty noclegowe z rezerwacją online

Opis obiektu noclegowego

Drogi turysto, podróżniku... przyjedź i poznaj magię naszego 730-letniego miasta Opatów, poznaj jego przebogatą historię i niepowtarzalny klimat.

Przejdź się tajemniczymi korytarzami podziemnej trasy turystycznej, wczuj się w klimat wybudowanej w drugiej połowie XII wieku, przeuroczej Kolegiaty p.w. Św. Marcina z Tours a także poczuj magię urokliwego, XV - wiecznego Klasztoru ojców Bernardynów. Nie pomiń przy tym przepięknej, XVI- wiecznej Bramy Warszawskiej, jedynej ocalałej z kompleksu miejskich murów obronnych.

Na wyciągnięcie ręki będziesz miał, unikatowe w skali Europy, ruiny zamku Krzyżtopór w Ujeździe, fascynującą podziemną trasę w Krzemionkach Opatowskich, gdzie zatrzymał się czas oraz fantastyczne, nie tylko dla dzieci, atrakcje w Parku Jurajskim w Bałtowie.

Jakby tego było mało...skocz do Sandomierza i zasmakuj jego atrakcji...

...a pomiędzy tymi atrakcjami zregeneruj swoje siły – zapraszamy w nasze gościnne progi, gdzie każdy gość witany jest uśmiechem i miłym słowem, tak aby poczuł miłą, rodzinną atmosferę. Odpocznij w wygodnych pokojach i zaplanuj nowy dzień, tak abyś poczuł magię naszego regionu... w końcu Świętokrzyskie czaruje – to nie żart.

Do Państwa dyspozycji oddajemy pokoje, które w założeniu, miały być dla naszych gości nie tylko wygodne, ale i z nutką domowej przytulności. W każdym z nich TV i, na życzenie, dostęp do łącza internetowego. Do tego łazienki z natryskami, kącik kuchenny z lodówką, czajnikiem bezprzewodowym i naczyniami. Przed domem, w chwilach wolnych od turystycznych eskapad, znajdą Państwo kącik wypoczynkowy z możliwością korzystania z grilla. Na terenie posesji znajduje się ogrodzony parking. W odległości ok. 200 metrów znajdują się sklepy i stacja paliw. Do dworca PKS - ok. 900 metrów (nowa lokalizacja). I jeszcze jedno...od nas wszędzie blisko - sprawdź w zakładce OKOLICA.

Serdecznie zapraszamy - u nas każdy gość witany jest uśmiechem i dobrym słowem.

1 Maja 44, Opatów (Polska)

Mapa

Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie