×

Motel Pinus Lublin

Zapytaj o cenę i dostępność
od 100 
na 2 osoby na 1 noc
  • Oczekiwany czas odpowiedzi to jeden dzień roboczy.
  • Restauracja w obiekcie
  • 1 pokój
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Serdecznie zapraszamy do Motelu Pinus, który stanowi połączenie tradycyjnej gościnności ze stylową i komfortową przestrzenią. Nasz hotel położony jest 10km od Lublina, przy trasie Lublin-Włodawa, w sąsiedztwie doliny Wieprza na czystym ekologicznie terenie.
Usytuowanie motelu w pobliżu licznych zabytków Lublina i atrakcji turystycznych okolic stwarza niepowtarzalną okazję do odwiedzenia i zobaczenia tego, co u nas najpiękniejsze.
Nasz przyjazny personel pomoże w kompleksowym przygotowaniu dla Państwa pobytu.

Motel Pinus to doskonałe miejsce noclegowe po długiej podróży, jak i znakomita baza noclegowa dla osób zwiedzających urokliwe zakątki Polesia Lubelskiego - uważanego za krainę torfowisk i jezior, a także za region styku kultury Zachodu i Wschodu.

Do Państwa dyspozycji oddajemy 25 miejsc noclegowych w pokojach: jedno-, dwu-, trzyosobowych. Motel zapewnia wysoki komfort i udogodnienia. Wszystkie pokoje w naszym motelu spełniają wysokie standardy. Wyposażone są w: łazienkę, klimatyzację, TV satelitarną, telefon oraz dostęp do internetu. Krótko mówiąc wyposażenie, które powinien mieć każdy nowoczesny hotel. To wszystko sprawia, że noclegi w naszym motelu będą dla Państwa przyjemne. Po odbytym noclegu w sali restauracyjnej będzie czekać dla Państwa śniadanie podane z gorącą herbata i parzoną kawą.

Posiadamy duży parking dla samochodów osobowych i ciężarowych. Do motelu dobudowany jest pawilon stacji paliw. Mogą Państwo wypocząć, zjeść domowy obiad, zrobić zakupy, zatankować auto i ruszyć w dalszą drogę.

Profesjonalna obsługa i niezwykła atmosfera naszego Motelu sprawi, że poczują sie Państwo jak we własnym domu. My natomiast zawsze zapraszamy ponownie.

Łuszczów Pierwszy 130A , Lublin (Polska)

Mapa

  • Informacje o najlepszej cenie i dokładnej dostępności miejsc otrzymasz bezpośrednio od właściciela obiektu!
Parkowanie, podróż
  • Możliwość parkowania

Charakterystyka miejsca
  • Telefon

Wyżywienie
  • Restauracja w obiekcie

Usługi
  • Dostęp do Internetu w pokoju

Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie