×

Motel*** - Restauracja ZADOIL Maków Podhalański

Kontakt z właścicielem obiektu

Skontaktuj się bezpośrednio z obiektem, aby uzgodnić dostępne terminy i ceny.

Pokaż tylko obiekty noclegowe z rezerwacją online

Opis obiektu noclegowego

W Motelu*** do dyspozycji klientów przygotowanych jest 13 pokoi: jedno, dwu i trzy osobowych z możliwością dostawki. Każdy pokój jest klimatyzowany, nowocześnie i standardowo umeblowany, wyposażony w TV, radio, telefon, dostęp do Internetu oraz pełny węzeł sanitarny z kabiną prysznicową.

W celu zapewnienia bezpieczeństwa oraz swobody poruszania się po obiekcie zastosowano "system klucza", umożliwiający otwieranie głównych wejść oraz wynajętego pokoju jednym kluczem, a jednocześnie zabezpieczający przed wejściem do obiektu osób postronnych.

Cały obiekt motelu oraz stacji paliw wraz z przyległymi parkingami jest całodobowo monitorowany i dodatkowo chroniony przez zewnętrzną firmę ochroniarską. W celu zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa dla naszych gości i pozostawionych na parkingu pojazdów nagranie z kamer jest archiwizowane i przechowywane przez długi okres czasu.

Mając na uwadze zadowolenie z pobytu gości w naszym obiekcie wszystkie pokoje, sala restauracyjna oraz konferencyjna zostały wyposażone w pełną klimatyzacje zapewniającą pełen komfort w czasie pobytu tak w upalne jak i mroźne dni. W sali restauracyjnej zainstalowano bezprzewodowy system dostępu do internetu.

Białka 552, Maków Podhalański (Polska)

Mapa

Parkowanie, podróż
  • Możliwość parkowania

Charakterystyka miejsca
  • Telefon, Klimatyzacja

Wyżywienie
  • Restauracja w obiekcie

Usługi
  • Dostęp do Internetu w pokoju

Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie