×

Minihotel ZAJAZD Zielona Góra

Kontakt z właścicielem obiektu

Skontaktuj się bezpośrednio z obiektem, aby uzgodnić dostępne terminy i ceny.

Pokaż tylko obiekty noclegowe z rezerwacją online

Opis obiektu noclegowego

"Minihotel ZAJAZD" to rodzinny hotel w Zielonej Górze.Naszą mocną stroną jest położenie, obiekt znajduje się przy samym wjeździe do Zielonej Góry.  
W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się Zielonogórska Strefa Aktywności Gospodarczej Spalony Las i Centrum Rekreacyjno Sportowe - Basen Zielona Góra  z najdłuższą rurą w Polsce.

Dojazd do miasta zajmuje zaledwie kilka - kilkanaście minut. Oferujemy naszym gościom 12 komfortowo wyposażonych pokojach o standardzie HOTELU trzygwiazdkowego.
Każdy pokój posiada łazienkę. Śniadania serwujemy już od godziny 6:30.

Zapraszamy !!! 

Pragniemy serdecznie zaprosić Państwa do zacisznego i dogodnie położonego Minihotelu w Zielonej Górze. Wszystkim naszym gościom gwarantujemy pełen komfort pobytu w Minihotelu, tak aby służbowa czy turystyczna wizyta w Zielonej Górze była naprawdę przyjemna.

Nowoczesny obiekt zaprojektowaliśmy z myślą o Państwa maksymalnej wygodzie, a wnętrza starannie zaaranżowaliśmy, dla Państwa stworzyliśmy też miejsca relaksu: salkę bilardową z barkiem i kominkiem. Pobliska restauracja TAWERNA specjalizuje się w daniach kuchni polskiej, gdzie każdy nasz Gość znajdzie coś dla siebie.   

Dysponujemy własnym strzeżonym parkingiem, posiadamy także salę konferencyjną wyposażoną w profesjonalny sprzęt audiowizualny, przystosowana do organizacji konferencji, szkoleń, bankietów oraz uroczystości rodzinnych i imprez firmowych.

Profesjonalna i życzliwa obsługa sprawi, że każdy dzień pobytu w Minihotelu będzie dla Państwa prawdziwą przyjemnością.

W przypadku braku wolnych miejsc w Minihotelu, zapewniamy Państwu komfortowy nocleg w Zielonej Górze, w innych obiektach hotelowych o wysokim standardzie.

Truskawkowa 1a, Zielona Góra (Polska)

Mapa

Charakterystyka miejsca
  • Winda

Języki używane w obiekcie
Polski, Angielski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie