×

Metro Studio Warszawa Warsaw

Indywidualne informacje:
Po zapytaniu ofertowym dokładna cena i pokój!
 • Oczekiwany czas odpowiedzi to jeden dzień roboczy.
 • Pałac Kultury i Nauki 600 m
 • Galeria Zachęta 1 km
 • Muzeum Narodowe 2 km
 • 1 pokój, 4 Ilość miejsc
 • Języki używane w obiekcie: Polski, Angielski

Opis obiektu noclegowego

Studio położone w ścisłym centrum, tuż przy stacji Metro Świętokrzyska. Po drugiej stronie ulicy znajduje się Pałac Kultury i Nauki. W pobliżu także centrum handlowe - Złote Tarasy. Mieszkanie mimo lokalizacji w ścisłym centrum jest bardzo ciche.

Do dyspozycji Gości są dwa duże dwuosobowe łóżka (140x200), aneks kuchenny i zadbana łazienka. W cenie m.in.: kawa, herbata, cukier, żel pod prysznic oraz mydło do rąk.

UWAGA:- Odbiór kluczy w biurze na tej samej ulicy- parkowanie w okolicy płatne, pon-pt, 8-18; istnieje możliwość wykupienia miejsca parkingowego w garażu podziemnym, w bloku obok (50PLN/dobę) - wymaga potwierdzenia dostępności i wcześniejszej rezerwacji,- chęć otrzymania faktury VAT prosimy zgłaszać nie później niż 7 dni od daty zaksięgowania wpłaty,- zakwaterowanie odbywa się w godzinach 14-20; odbiór kluczy PO godz.20 wiąże się z dodatkową opłatą - 100PLN; po godz.24 dopłata ta wzrasta (+10PLN za każdą godzinę)chęć późniejszego zakwaterowania musi zostać przekazana minimum jeden dzień przed przyjazdem i wymaga zgody właściciel,- możliwość płatności w USD oraz Euro w dniu zakwaterowania po aktualnym kursie.

WAŻNE: Wszystkie rezerwacje, także last minute, wymagają wpłaty zaliczki 30% jeśli przyjazd jest do godziny 18.00 jeśli po to 100% (z wyjątkiem rezerwacji bezzwrotnych, gdzie obowiązuje pełna płatność). Obiekt zastrzega sobie prawo w wyznaczonych datach do wymagania płatności za rezerwację w całości w ofercie bezzwrotnej. Dane osobowe przekazywane przez Klientów będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji rezerwacji. Dane powyższe nie zostaną przekazane ani odsprzedane żadnym podmiotom trzecim.

Pokaż opis obiektu Mniej
Bagno , Warsaw (Polska)

Mapa

 • Informacje o najlepszej cenie i dokładnej dostępności miejsc otrzymasz bezpośrednio od właściciela obiektu!
Charakterystyka miejsca
 • Usługi podstawowe: Winda

  Kuchnia

Usługi
 • Suszarka do włosów, Lodówka

Języki używane w obiekcie
Polski, Angielski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)