×

MAZURSKIE UROCZYSKO. Szczytno

Zapytaj o cenę i dostępność
od 50 
na 2 osoby na 1 noc
  • Oczekiwany czas odpowiedzi to jeden dzień roboczy.
  • 1 domek drewniany
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Gospodarstwo agroturystyczne Mazurskie Uroczysko jest niewielkim ośrodkiem wypoczynkowym położonym w Puszczy Piskiej z bezpośrednim dostępem do połączonych jezior Łęczek i Łęsk w otulinie rezerwatu Kulka. Leży na polanie leśnej ok. 400m od drogi nr 601 Szczytno-Mrągowo w odległości 2 km od najbliższej wsi Stare Kiejkuty.
Wybudowany został w architektonicznej formie starej, mazurskiej zagrody rolnej. Zapewnia warunki zbliżone do hotelu średniej klasy spełniając jednocześnie wymogi wypoczynku agroturystycznego. Znajduje się w odległości 12 km od Szczytna, 55 km od Olsztyna i 180 km od Warszawy.

Wszystkie pokoje wyposażone są w TV-SAT, lodówki, kuchenki mikrofalowe, czajniki elektryczne, radioodbiorniki z budzikiem, linię telefoniczną wewnętrzną.

Teren ośrodka o powierzchni około 1,5 ha jest ogrodzony i strzeżony. Znajdują się na nim parking oraz urządzenia rekreacyjno-sportowe takie jak: plac zabaw dla dzieci, plaża, przystań dla sprzętu pływającego, boisko do badmintona, siatkówki, koszykówki, a ponadto sala z bilardem i tenisem stołowym, siłownia oraz inne urządzenia poprawiające kondycję fizyczną, sauna elektryczna i naturalna z basenikiem przysaunowym, urządzenia do masażu.

Do uprawiania sportów wędkarskich na jeziorze do każdego pokoju przypisana jest łódź wędkarska, a ponadto do dyspozycji gości udostępniony jest staw wędkarski sztucznie zarybiany. Na terenie znajduje się wypożyczalnia rowerów terenowych i wodnych, kajaków, żaglówek. Ośrodek dysponuje miejscem do palenia ogniska, grillowania oraz spotkań towarzyskich nad jeziorem, miejscem do leżakowania i opalania.

W okresie pobytu oferujemy: noclegi, parking, wyżywienie i możliwość korzystania ze wszystkich atrakcji ośrodka. W okresie zimowym jest możliwość uprawiania sanny, narciarstwa biegowego, łyżwiarstwa na miejscu oraz narciarstwa zjazdowego na czterech trasach o różnym stopniu trudności na górze Czterech Wiatrów pod Mrągowem.

Ośrodek Mazurskie Uroczysko jest obiektem o charakterze całorocznym, jednak od 1-go października do 30-go kwietnia, w tym także na pobyty sylwestrowe i weekendowe przyjmuje zamówienia wyłącznie od grup zorganizowanych od 8-u osób wzwyż. Ośrodek świadczy swoje usługi tylko dla przebywających na jego terenie gości.

Stare Kiejkuty 27 , Szczytno (Polska)

Mapa

  • Informacje o najlepszej cenie i dokładnej dostępności miejsc otrzymasz bezpośrednio od właściciela obiektu!
Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)