×

Nasze najlepsze oferty w miejscowości Szczecin:

Marina Hotele Twardowskiego Szczecin

Zobacz telefony
  • Oczekiwany czas odpowiedzi to jeden dzień roboczy.
  • 35 pokoi, 78 miejsc
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

biekt położony w centrum miasta w spokojnym i cichym miejscu, a zarazem blisko uczelni (m.in. WNEiZ Uniwersytetu Szczecińskiego przy ul. Mickiewicza, Wydział Elektryczny Politechniki Szczecińskiej, a także innych wydziałów PS i US przy Alei Piastów), centrum handlowego, a także stadionu Pogoni. Posiada świeżo wyremontowane pokoje
(od 2 do 7-mio osobowe), studia z aneksami kuchennymi i pokoje małżeńskie.
Każde z pomieszczeń posiada swoją łazienkę ,a także bezprzewodowy dostęp do Internetu. W obiekcie znajduje się restauracja/pub. Posiadamy specjalne oferty dla
grup zorganizowanych i sportowców korzystających ze znajdującej się przy naszym obiekcie hali.

Serdecznie zapraszamy do nowo otwartego Dance & Fitness Studio Magdaleny Prieditis znajdującym się przy naszym obiekcie Marina Hotele Sp. z o.o w Szczecinie. Bogata oraz różnorodna oferta z pewnością pozwoli Państwu na spędzenie czasu w atmosferze zupełnego wypoczynku oraz relaksu. Studio Dance& Fitness przygotowało szeroką ofertę zajęć dla Pań w każdym wieku i o różnych wymaganiach jak  i potrzebach.

Kompleksowość usług, począwszy od zajęć nieco bardziej statycznych, takich jak Joga czy Pilastes, skończywszy na zajęciach zdecydowanie bardziej dynamicznych, takich jak Afro Dance czy Shape pozwoli Państwu na wybranie odpowiednich dla siebie zajęć, zgodnych z Państwa życzeniem i oczekiwaniem. Serdecznie zapraszamy również najmłodszych uczestników w wieku od 3 do 5 lat oraz od 6 do 10 lat na zajęcia taneczne odbywające się w dwóch grupach. Ponadto w naszym Studio prowadzone są wyjątkowe zajęcia dla kobiet w ciąży Mama Fit oraz specjalistyczne zajęcia dla mam z niemowlętami Mama& Baby. Serdecznie zapraszamy również wszystkich Panów na zajęcia grupowe wyłącznie dla mężczyzn- Special for Man.

Klimat iście orientalny, wręcz egzotyczny sprawi, iż przeniesiecie się Państwo choćby na chwilę w bardzo odległe miejsca, niemal oderwane od rzeczywistości…Dance&Fitness Studio ofertuje również bogatą gamę masaży, wykonywanych przez najlepszych specjalistów w tej dziedzinie.

Serdecznie zapraszamy do restauracji, znajdujących sie przy naszych obiektach Marina Hotele, czynnych 7 dni w tygodniu od 7:00 do 20:00. Gorąco polecamy dania kuchni polskiej, staropolskiej, kontynentalnej oraz inne przysmaki Szefa Kuchni, które zaspokoją nawet najbardziej wybredne podniebienia

Jednym z priorytetów „Marina Hotele" Sp. z o. o. jest sprostanie różnorodnym wymaganiom naszych klientów. Staramy się dostosować naszą ofertę tak aby odpowiadała każdemu z naszych gości. W związku z tym przygotowaliśmy specjalne promocje obowiązujące w naszych obiektach:

Oferta dla klientówindywidualnych

Hotele przyjazne dla dzieci

We wszystkich naszych obiektach nocleg dla dzieci do 3-go roku życia GRATIS!       

Pobyty wielodniowe Przy dłuższych pobytach w naszych obiektach zaproponujemy
Państwu specjalne zniżki.     

Oferta dla firm i stałych klientów

Jeżeli chcecie Państwo zakwaterować u nas swoich pracowników i planujecie korzystać z naszych usług wielokrotnie, przygotujemy dla Państwa umowę o stałej współpracy i zaproponujemy specjalne ceny.

Oferta dla grup

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani noclegami dla większej liczby osób w dowolnym z naszych obiektów, udzielimy Wam specjalnych rabatów !

 w wybranych terminach ceny magą  ulec zmianie

Twardowskiego 12, Szczecin (Polska)

Mapa

Kalendarz dostępności

października. 2021.
p w ś c p s n
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie