Mały Domek, Stara Kamienica

Opis obiektu noclegowego

Pokoje, usługi Mały Domek, Stara Kamienica oferuje dwa komfortowe pokoje dla gości szukających noclegu w Stara Kamienica. Domek całoroczny udostępnia miejsca parkingowe bez dodatkowych kosztów. Niektóre pokoje posiadają balkon lub taras, pozwalając Ci cieszyć się jasnym porankiem bez potrzeby opuszania pokoju. Możesz znaleźć dokładną listę usług dostarczanych przez Mały Domek, Stara Kamienica (zawierają również te wymagające dopłaty) i dokładne wyposażenie pokoi w informatorze poniżej, oraz w informatorze konkretnego pokoju.

Wyżywienie Podane ceny są bez wyżywienia.

Płatność Możesz wybrać jedną z następujących metod aby zapłacić za Twój pokój: gotówka i przelew.

Przyjazd, godziny otwarcia Najwcześniejsza pora przybycia i zameldowania to 14:00, najpóźniejszy czas na wyjazd i wymeldowanie to 11:00. Personel zna języki takie jak: polski i jest do Twoich usług.

10

Doskonały

na podstawie 1 opinii

  • 2 osoby
    stycznia. 2025., Domek całoroczny 5-osobowy cały dom

    "Przepiękna okolica, pełna prywatność i zarazem przemiły kontakt z gospodarzami. Domek jest kompaktowy, przygotowanie potrwa czy relaks wieczorem przy ciekawym filmie… wszystko jest. I materac bardzo wygodny. Ogrzewanie podłogowe uważam za luksus w takim domku wypoczynkowym. Jeżeli ktoś szuka spokoju a zaraz by było nie daleko do miasta ( Jelenia Góra osiągalna w około 20 min.) nie będzie rozczarowany. My zakochaliśmy się w tej okolicy i na pewno wrócimy."

Doskonała lokalizacja

Na podstawie 1 opinii gośca, który tu przebywał

Pozostałe przydatne informacje

  • 1.7 km, Centrum miasta

Pokoje i ceny

-
  • Domek całoroczny 5-osobowy cały dom

    Domek całoroczny 5-osobowy cały dom

    • 2 sypialnie
    • Balkon/taras
    • Lodówka
    • TV z płaskim ekranem

Parking
  • Własny parking (darmowe, 2 sztogrodzony)

Dostępne na miejscu
  • Ogród, Ogrzewanie

  • 1.7 km Centrum miasta
Zameldowanie
14:00 - 22:00
Wymeldowanie
do 11:00
Obsługiwane języki
Polski
Termin płatności pełnej ceny/ kwoty pozostałej po opłaceniu zaliczki
Obiekt noclegowy oczekuje opłacenia pełnej ceny (w przypadku zaliczki kwoty pozostałej) najpóźniej do W dniu przyjazdu
Akceptowana waluta
PLN (zł)
Podatek turystyczny
W tym obiekcie nie jest wymagana opłata klimatyczna.
Zarządzający