×

MAGNOLIA Pensjonat - Hotel i Restauracja Werbkowice

Zapytaj o cenę i dostępność
od 32 
na 2 osoby na 1 noc
  • Kalendarz dostępnych miejsc
  • Oczekiwany czas odpowiedzi to jeden dzień roboczy.
  • 1 pokój
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Pensjonat Magnolia jest nowo powstałym obiektem położonym bezpośrednio przy drodze krajowej nr 74 w miejscowości Gozdów gm. Werbkowice. Potocznie przyjęła się nazwa Pensjonat Magnolia w Brodzicy sugerując się położeniem.

Pensjonat znajduje się bezpośrednio przy lesie w okolicy malowniczych łąk rzeki Huczwy. Osobom chcącym odpocząć zapewniamy spokój i ciszę, spacery po lesie a dla chcących aktywnie wypocząć proponujemy jazdę konną w towarzystwie zaprzyjaźnionego instruktora jeździectwa. Atutem naszego lokalu jest jego położenie na trasie prowadzącej do przejść granicznych w Zosinie i Dołhobyczowie bezpośredno przy drodze krajowej nr 74, a zarazem w bezpośredniej bliskości od centrum miasta Hrubieszowa bądź Werbkowic.
(około 3 miuty samochodem).

Oferujemy Państwu możliwość skorzystania z miejsc noclegowych w naszym obiekcie. Posiadamy pokoje 2, 3, 4 osobowe oraz apartament. Pokoje są wykonane w wysokim standardzie, wyposażone  w TV oraz telefon. Na terenie obiektu dostępne jest bezpłatne łącze internetowe WiFi. Wszystkie pokoje są świeżo oddane do użytku.

Zapewniamy spokojny odpoczynek zarówno pojedyńczym osobom, jak i rodzinom. Kameralna atmosfera naszych pokoi pozwoli Państwu zapomnieć iż spędzacie noc poza własną sypialnią.

Dla klientów biznesowych oraz firm cena za pokój podlega negocjacji.

Gozdów 164, Werbkowice (Polska)

Mapa

  • Informacje o najlepszej cenie i dokładnej dostępności miejsc otrzymasz bezpośrednio od właściciela obiektu!
Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie

Nasze najlepsze oferty w miejscowości Werbkowice: