×

Letnisko ZALESIE. Rentyny

Zapytaj o cenę i dostępność
od 56 
na 2 osoby na 1 noc
 • Dostępne usługi
Opłać swoją rezerwacje Bonem Turystycznym online przez Noclegi.pl bezpiecznie, szybko i wygodnie.
Szczegóły płatności »
 • Przeciętny czas odpowiedzi:
 • 1 pokój, 30 miejsc
 • Języki używane w obiekcie: Polski, Rosyjski

Opis obiektu noclegowego

Letnisko ZALESIE usytuowane jest w miejscowość Rentyny, która położona jest 24 km na zachód od Olsztyna nad jeziorem Giłwa w otoczeniu dużego kompleksu leśnego, bogatego w grzyby i wszelkiego rodzaju owocu runa leśnego. Posiada doskonałe warunki do uprawiania turystyki pieszej, połowu ryb i co najważniejsze wymarzone miejsce do wypoczynku.

Ośrodek położony jest we wsi letniskowej z bezpośrednim dostępem do jeziora (ok. 100 m linii brzegowej). Do dyspozycji gości jest boisko do piłki siatkowej, plac zabaw dla dzieci, plaża z pomostem, wypożyczalnia sprzętu do pływania po jeziorze, pole namiotowe, parking na
terenie Ośrodka.

W odległości 5 km od ośrodka znajduje się miejscowość Gietrzwałd z Sanktuarium Maryjnym - miejscem licznych pielgrzymek. Znajduje się tam siedziba Urzędu Gminy, Karczma "WARMIŃSKA", gdzie serwowane są dania kuchni regionalnej, wieczorami odbywają się występy zespołów folklorystycznych, w trakcie których można pośpiewać i potańczyć.

Nieopodal naszego ośrodka ok.2 km znajduje się gospodarstwo agroturystyczne ze Stadniną Koni, w którym organizowane są kursy jazdy konnej. Jest też wypożyczalnia bryczek do przejazdów spacerowych.

We Wrzesinie 4 km od Rentyn jest zabytkowy kościół z XIV wieku. Natomiast w Wołownie w odległości 6 km miłośnicy tenisa ziemnego znajdą tam kort tenisowy. W Naterkach, kilkanaście km od Ośrodka w kierunku Olsztyna, znajduje się Mazury Golf and Country Club luksusowy ośrodek golfowy, który ma idealne warunki do nauki i gry w golfa.

Jak do nas dojechać?

Z Olsztyna jedziemy drogą na Morąg, za wsią Wrzesina ok. 1 km drogą w lewo na Rentyny, a następnie przejazd przez las ok. 2 km.Turystom jadący z południa i zachodu Polski korzystniejszy będzie dojazd przez Gietrzwałd. Zostawiając Sanktuarium Maryjne w Gietrzwałdzie po prawej stronie należy jechać do Woryt i skręcić w prawo na drogę prowadzącą do Rentyn ok. 3 km.

Serdecznie zapraszamy! 

Rentyny 3c, Rentyny (Polska)

Mapa

 • Informacje o najlepszej cenie i dokładnej dostępności miejsc otrzymasz bezpośrednio od właściciela obiektu!
Parkowanie, podróż
 • Możliwość parkowania

Wypoczynek, rekreacja
 • Fitnes, Tenis, Bilard, Możliwość łowienia ryb w pobliżu obiektu, Wypożyczenie łódki, Futbol, Siatkówka, Koszykówka, Wypożyczalnia rowerów, Jazda konna

Wellness, relaks
 • Basen kryty
Charakterystyka miejsca
 • Kawiarnia

Wyżywienie
 • Możliwość skorzystania z grilla

usługi dla dzieci
 • Plac zabaw dla dzieci

Języki używane w obiekcie
Polski, Rosyjski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie
BON turystyczny

Nasze najlepsze oferty w miejscowości Rentyny: