×

Letnisko Piasutno Świętajno

Zapytaj o cenę i dostępność
od 60 
na 2 osoby na 1 noc
  • Przeciętny czas odpowiedzi:
  • 1 pokój, 5 miejsc
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Drewniany domek letniskowy nad jeziorem Piasutno (bezpośredni dostęp do jeziora) we wsi Piasutno k.Świętajna /4km/, niedaleko Szczytna /20km/ na Mazurach.

UWAGA!
W/w cena dotyczy całego domku za jedną dobę (maksymalnie 5 osób). Drewniany domek letniskowy nad jeziorem Piasutno (bezpośredni dostęp do jeziora) we wsi Piasutno k.Świętajna /4km/, niedaleko Szczytna /20km/ na Mazurach. Domek i działka w czasie turnusu do wyłącznej dyspozycji Gości.
Jeżeli nie umówiono się inaczej turnus rozpoczyna się o godz.16.00 w dni przyjazdu i kończy o godz. 11.00 w dniu odjazdu.

W obiekcie obowiązuje zakaz palenia !

PARTER: salon,kuchnia,łazienka /WC,prysznic/,taras.

PIĘTRO: dwie sypialnie /2 i 3 osoby/.

WYPOSAŻENIE: kuchenka gazowa 4 palnikowa, lodówka, ekspress do kawy, czajnik bezprzewodowy, komplet naczyń kuchennych /garnki/ i stołowych /talerze, szklanki, sztućce itp/, TV, radio, odkurzacz, kominek, bieżąca zimna i ciepła woda, meble tarasowe, grill, plastikowa łódź wiosłowa, energia elektryczna oraz pościel, ręczniki i ścierki .

OPIS: działka ok.700m.kw., dostęp do jeziora, taras od strony jeziora i z boku domku, dość dużo drzew,ale teren nasłoneczniony, placyk do gier. W pobliżu drugie jezioro oddzielone groblą /Nożyce lub Głębokie/, tereny leśne,doskonałe na spacery i rowery, grzybobranie.

PIASUTNO: niewielka wieś, raczej spokojna, dwa sklepy /dobrze zaopatrzone/, latem kilka możliwości zamówienia obiadów, lub restauracje w pobliskich miejscowościach, możliwość wykupienia zezwoleń wędkarskich.

CENA: za domek z w/w wyposażeniem wynosi 250 zł za dobę . Minimalny czas wynajmu jeden tydzień.

Piasutno, Świętajno (Polska)

Mapa

  • Informacje o najlepszej cenie i dokładnej dostępności miejsc otrzymasz bezpośrednio od właściciela obiektu!
Wypoczynek, rekreacja
  • Możliwość łowienia ryb w pobliżu obiektu, Jazda konna

Wyżywienie
  • Możliwość skorzystania z grilla

Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie