×

Letnisko nad Dreństwem Bargłów Kościelny

Zapytaj o cenę i dostępność
od 70 
na 2 osoby na 1 noc
  • Oczekiwany czas odpowiedzi to jeden dzień roboczy.
  • 1 pokój
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Nasza działka ma dwa hektary powierzchni i w związku z tym dużo miejsca na wszelkiego rodzaju aktywności. Za stawem posiadamy ogród owocowo-warzywny, którego plony znajdziecie Państwo na swoim stole przy obiedzie.

Drugi koniec działki dochodzi do jeziora. Tam mogą Państwo prosto z pomostu zanurzyć się w orzeźwiającej wodzie. Nad jeziorem mogą Państwo uprawiać liczne sporty wodne – pływać kajakiem lub łodzią wiosłową albo też próbować sił na desce surfingowej.
Również wędkarze znajdą tu odpowiednie warunki do uprawiania tego sportu z
pomostu a najlepiej z łodzi.

Aby również Państwa dzieci spędziły niezapomniane wakacje, staramy się urozmaicić miejsca do zabawy. Dlatego zbudowaliśmy np. piaskownicę i tratwę piracką i postawiliśmy huśtawkę. Wieczorem mogą Państwo wspólnie usiąść nad jeziorem i piec kiełbaski przy ognisku. Jeśli pogoda dopisuje, mogą Państwo odpoczywać w ogrodzie i rozkoszować się domowymi posiłkami. A może mają Państwo ochotę na mecz badmintona albo siatkówki?
A jeśli lato nie jest dostatecznie gorące, mogą Państwo szukać ciepła w naszej fińskiej saunie. A potem orzeźwić się w chłodnej wodzie jeziora.

Pokoje gościnne znajdują na poddaszu naszego domu i prowadzi do nich oddzielne wejście, zewnętrznymi schodami. Do Państwa dyspozycji mamy trzy pokoje. W największym z nich zakwaterowanie znajdą 4 osoby a w dwóch mniejszych (w tym jeden pokój z balkonem z widokiem na jezioro) po dwie osoby w każdym. Pościel jest wliczona w cenę. Wspólna kuchnia wyposażona jest w lodówkę, zlewozmywak oraz trzypalnikową kuchenkę gazową i wszelkie potrzebne naczynia. Na piętrze dla gości są dwie łazienki wyposażone w kabiny prysznicowe, umywalki i toalety. We wspólnej części mieszkalnej mogą Państwo przyjemnie spędzać czas. Telewizor odbiera tylko podstawowe programy, ale w końcu są u nas
bardziej atrakcyjne miejsca odpoczynku. Nawiasem mówiąc, z uwagi na dobro przyrody podgrzewamy wodę kolektorami słonecznymi. Jednak nawet jak nie świeci słońce będą mieli Państwo zawsze ciepła wodę.

Duży domek położony jest w zacisznym zakątku naszej działki. Od jeziora dzieli Państwa tylko kilkadziesiąt metrów tak, że porannym kąpielom w orzeźwiajacej wodzie nic nie
będzie stało na przeszkodzie. W większym pomieszczeniu znajdują się trzy łóżka oraz stół, przy którym można wygodnie zjeść obiad. W tym jasnym, wykończonym drewnem pomieszczeniu można przyjemnie spędzać wieczory. Ale z pewnością większość czasu będą Państwo przebywać na dworze i podziwiać piękno tutejszej natury. W odzielnym mniejszym pomieszczeniu znajdują się dwa łóżka tak, że w sumie może tu komfortowo mieszkać pięć osób. Pościel wliczona jest w cenę. Część kuchenna wyposażona jest w zlewozmywak, lodówkę oraz czteropalnikową kuchenkę gazową; niestety tymczasowo nie można używać pierkarnika. Ale wszelkie potrzebne naczynia są na miejscu. W łazience znajduje się toaleta, umywalka oraz kabina prysznicowa.

Mały domek ma jedno duże pomieszczenie dla czterech osób i położony jest w spokojnym zakątku naszej działki, tylko 100 metrów od jeziora. Przytulne wnętrze domku wykończone jest jasnym drewnem. Znajduje się w nim jedno podwójne łóżko i dwa pojedyncze.
Pościel wliczona jest w cenę. Wnęka kuchenna wyposażona jest w lodówkę,
zlewozmywak i trójpalnikową kuchenkę gazową oraz potrzebne do gotowania naczynia.
Łazienka wyposażona jest odpowiednio do potrzeb w umywalkę, kabinę prysznicową oraz toaletę. Wokół domku jest dostatecznie dużo miejsca do zabawy albo na wybieg dla Państwa psa. Tam mogą Państwo również zaparkować swój samochód.

Dreństwo 27a , Bargłów Kościelny (Polska)

Mapa

  • Informacje o najlepszej cenie i dokładnej dostępności miejsc otrzymasz bezpośrednio od właściciela obiektu!
Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie

Nasze najlepsze oferty w miejscowości Bargłów Kościelny: