×

LETNIK. Kwatery w Grzybowie Grzybowo

Zapytaj o cenę i dostępność
od 34 
na 2 osoby na 1 noc
  • Oczekiwany czas odpowiedzi to jeden dzień roboczy.
  • 1 pokój, 60 miejsc
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Oferujemy Państwu kwatery w nadmorskiej miejscowości wypoczynkowej położonej 4km od centrum Kołobrzegu. Grzybowo to miejscowość spokojna, idealna do wypoczynku rodzinnego, z dala od zgiełku, bez zatłoczonych plaż, wydm wyłożonych gwiazdoblokami.

Samo Grzybowo to miejsce, gdzie można znależć zarówno bary jak i restauracje, oraz pełną infrastrukturę potrzebną do wypoczynku z umiarkowanymi cenami. Centrum położone kilkaset metrów od plaży. Niewielka odległość od Kołobrzegu sprawia, że zarówno młodzież spragniona nocnych rozrywek jak i całe rodziny mają zajęcie w nieliczne pochmurne dni, o ile takie się trafią.

Same kwatery położone są przy głównej ulicy Grzybowa.
50m od domu znajduje się przystanek MZK Kołobrzeg, skąd można bezpośrednio w kilkanaście minut dojechać do centrum Kołobrzegu (dworzec, starówka).
Z kwater kilkuminutowym spacerem (400m) można dotrzeć na plażę. W sąsiednim ośrodku znajduje się ogólniedostępna stołówka. W najbliższej okolicy (niedaleko przystanku) znajduje się również bar.

Kwatery, które Państwu oferujemy znajdują się w piętrowym pawilonie (budynek niebieski) oraz budynku murowanym (na zdjęciu kolor bordowy).

Pokoje 1, 2, 3 i 4-osobowe w standardzie podstawowym, tzn. łazienki na poszczególnych piętrach, w pokojach łóżka, stolik, fotele, szafa, parawan no i oczywiście pościel. Na korytarzach można też przechować niewielkie zapasy w lodówkach, jak i przygotować ciepłą herbatę w czajnikach elektrycznych. Na parterze znajduje się pomieszczenie świetlicy, gdzie można miło spędzić wieczór jak również obejrzeć tv.
W pawilonie obok znajduje się dostępna dla wszystkich Gości kuchnia, gdzie można przygotowywać posiłki. Możliwość bezpłatnego parkowania samochodu na podwórzu. Na dużym podwórzu (trawnik) również miejsce do grillowania.

Nadmorska 7, Grzybowo (Polska)

Mapa

  • Informacje o najlepszej cenie i dokładnej dostępności miejsc otrzymasz bezpośrednio od właściciela obiektu!
Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie