×

Nasze najlepsze oferty w miejscowości Sława:

Leśne Domki w Sławie

Zobacz telefony
  • Przeciętny czas odpowiedzi:
  • 30 pokoi, 120 miejsc
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Ośrodek Wypoczynkowy Leśne Domki w Sławie oferuje wynajem domków letniskowych położonych w lesie nad jeziorem Sławskim. W ofercie domki kempingowe, pokoje oraz przyczepy campingowe, polecamy także pole namiotowe. Las, Woda, Ryby, Grzyby - po prostu Sława :) Zapraszamy na tanie spanie.

Sława jest miastem położonym w centralnej części pojezierza Sławskiego, stanowiącego część Pojezierza Lubuskiego. Województwo lubuskie, znajdujące się zachodniej części kraju słynie z malowniczych terenów, wyjątkowego mikroklimatu, świetnie przygotowanych terenów turystycznych oraz zabytków. Dawne budowle i pomniki przyrody świadczą o tym jak stary, ale i świetnie zachowany jest ten teren, jak i zabudowania.

Sława położona jest bezpośrednio nad jeziorem Sławskim co pozwala mieszkańcom i turystom bezpośrednio obcować z naturą. Władze miasta mając na uwadze dobro tego regionu kładą duży nacisk na stały rozwój zaplecza turystycznego, w którego zakres można zaliczyć kwatery prywatne czy ośrodki wypoczynkowe. Sława dostarcza swym gościom nie tylko rozrywki bazujące na dobrach naturalnych, ale także organizując regularnie imprezy plenerowe.

Do tych najbardziej popularnych zaliczyć można Dni Sławy, czy Summer Rock Festival. Wspominając o dobrach naturalnych Sławy nie można nie wspomnieć o szlakach pieszych i rowerowych oraz konnych przygotowanych specjalnie dla dość tłumnie odwiedzających te okolice turystów. Sława to idealna miejscowość aby spędzić w niej doskonałe wakacje z dziećmi, gdyż nie tylko dobroczynny mikroklimat, ale i ośrodki wypoczynkowe oferujące bezpieczną zabawę w przygotowanych do tego placach zabaw i rozrywek specjalnie dla naszych milusińskich.

Sława w skali kraju wyróżnia się także stosunkowo niewielkim zatłoczeniem w czasie wakacji, więc wakacje nad jeziorem mogą być idealnym rozwiązaniem dla zmęczonych hałasem i zamieszaniem mieszczuchów. Bogata baza noclegowa zadowoli praktycznie każdego turystę, czy znaleźć w niej można i hotel i domek letniskowy i kwatery prywatne. Sława to doskonałe miejsce na doskonałe wakacje.

Odrodzonego Wojska Polskiego, Sława (Polska)

Mapa

Kalendarz dostępności

listopada. 2021.
p w ś c p s n
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30
Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie