Kawalerka Apartament ul. Giełdowa Kołobrzeg

Opis obiektu noclegowego

Wynajmę przytulną kawalerkę po remoncie w centrum Kołobrzegu nieopodal Katedry , Ratusza oraz nowej Starówki . Do morza 10 min. spacerkiem, dworzec PKP oddalony o 800 metrów . Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze , w pełni wyposażone (meble, naczynia, pralka, lodówka, telewizor, żelazko, itp.) W pobliżu znajdują się restauracje, sklepy, bankomaty, komunikacja miejska. Przed domem bezpieczny plac zabaw dla dzieci. Wokół znajduje się również bezpłatna strefa parkowania.

Obiekt Kawalerka apartament ul gieldowa usytuowany jest w samym centrum miejscowości Kołobrzeg i oferuje widok na miasto. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Plaża w Kołobrzegu – 1,3 km, Plaża Ouest – 2,3 km. Odległość ważnych miejsc od apartamentu: Latarnia morska w Kołobrzegu – 2,3 km, Muzeum Oręża Polskiego – 500 m.

W apartamencie zapewniono 1 sypialnię, kuchnię z lodówką i piekarnikiem, a także 1 łazienkę z wanną lub prysznicem, bezpłatnym zestawem kosmetyków oraz pralką. W apartamencie zapewniono ręczniki i pościel.

Na terenie obiektu Kawalerka apartament ul gieldowa znajduje się plac zabaw.

W pobliżu obiektu Kawalerka apartament ul gieldowa znajdują się liczne atrakcje, takie jak Ratusz, PKP Kołobrzeg i Molo w Kołobrzegu. Najbliższe lotnisko, Lotnisko Szczecin-Goleniów, znajduje się 105 km od obiektu Kawalerka apartament ul gieldowa.

Bądź pierwszym, który oceni to zakwaterowanie!
  • Po podróży poprosimy Cię o podzielenie się z nami swoimi doświadczeniami przez e-mail.
  • Powiedz nam, co Ci się najbardziej podobało, a co można by poprawić!
  • Twoja opinia jest cenna - pomóż przyszłym podróżnikom!

Lokalizacja

W odległości spacerowej od obiektu (maks. 10 minut pieszo)

  • 150 m, Restauracja w okolicy
  • 300 m, Najbliższa ładowarka do samochodów elektrycznych

Pozostałe przydatne informacje

  • 844.1 m, Centrum miasta

Pokoje i ceny

-
  • Apartament 2-osobowy z łazienką z aneksem kuchennym z 1 pomieszczeniem sypialnianym

    Apartament 2-osobowy z łazienką z aneksem kuchennym z 1 pomieszczeniem sypialnianym

    • 33 m 2 duży
    • 1 sypialnia
    • Lodówka
    • TV z płaskim ekranem

Parking
  • Parking w pobliżu (darmowe, 30 sztw odległości 20 m)

Dostępne na miejscu
  • Ogrzewanie, Żelazko

Usługi dla dzieci
  • Pościel dla dzieci, Plac zabaw dla dzieci

    Zakwaterowanie do lat 4 bezpłatnie!

W cenie
  • Nielimitowane spożycie herbaty, Kawa i herbata bez ograniczeń

  • 150 m Restauracja w okolicy
  • 300 m Najbliższa ładowarka do samochodów elektrycznych
  • 844.1 m Centrum miasta
Zameldowanie
15:00 - 22:00
Wymeldowanie
do 11:00
Obsługiwane języki
Polski, Niemiecki
Termin płatności pełnej ceny/ kwoty pozostałej po opłaceniu zaliczki
Obiekt noclegowy oczekuje opłacenia pełnej ceny (w przypadku zaliczki kwoty pozostałej) najpóźniej do W dniu przyjazdu
Akceptowana waluta
PLN (zł)
Koszt sprzątania
150 
Podatek turystyczny
Jest wliczony w cenę całkowitą, powyżej 1 lat wynosi 6.2 zł za osobę za noc(płatne w obiekcie noclegowym)
Zarządzający