×

Kapart Apartament Kopisto Rzeszów

  • Oczekiwany czas odpowiedzi to jeden dzień roboczy.
  • Darmowe WIFI
  • 1 apartament, 4 Ilość miejsc
  • Języki używane w obiekcie: Polski, Angielski

Opis obiektu noclegowego

Apartament został zaprojektowany w stylu skandynawskim, w jasnych barwach. Mieszkanie jest nowoczesne, funkcjonalnie i przytulne.
Wyposażone jest w wysokiej jakości sprzęty RTV i AGD, oraz umeblowany. Apartament stwarza dogodne warunki do wypoczynku, pracy, swobodnego przygotowania posiłków. Dodatkową zaletą jest obszerny balkon z zielenią, na którym przez połowę roku wisi hamak, co daje dodatkową przestrzeń do relaksu w centrum miasta.

Apartament zlokalizowany jest na nowoczesnym, strzeżonym osiedlu, położonym w dogodnej lokalizacji, ok. 20 minut spacerem do płyty rynku i kilka minut od rzeki i ścieżek rowerowych. Na terenie osiedla funkcjonuje restauracja, sklep, apteka, bank, kantor, w bliskim sąsiedztwie znajdują się galerie handlowe. Jest to dobre miejsce dla odpoczynku, znalezienia spokoju, nie rezygnując z bliskiej dostępności atrakcji jakie oferuje miasto

*Parking znajduję się przy budynku głównym. Wjazd na parking jest możliwy po pobraniu biletu. W dni robocze w godzinach 8-17.00 parking jest płatny. Bezpłatne parkowanie możliwe jest codziennie pomiędzy 17 a 8 rano oraz podczas weekendu, Postój do 15 minut jest bezpłatny niezależnie od dnia tygodnia.

Pokaż opis obiektu Mniej
aleja al. Kopisto 8c/377, 35-315 Rzeszów (Polska)
Internet
  • Internet WiFI