×

Hotel "Zielone Zacisze" Chełmce

Zapytaj o cenę i dostępność
od 74 
na 2 osoby na 1 noc
  • Oczekiwany czas odpowiedzi to jeden dzień roboczy.
  • 1 pokój
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Serdecznie zapraszamy do dwugwiazdkowego hotelu "Zielone Zacisze". Hotel położony jest koło Kielc, w bezpośredniej bliskości Targów Kielce, przy trasie wojewódzkiej Kostomłoty - Strawczyn. Od centrum Kielc dzieli nas tylko 15 km, od Targów Kielce - 10 km, od węzła drogowego na trasie Warszawa-Kraków i Lublin-Łódź - 8 km.

Oferujemy Państwu to co dla Gości hotelowych najważniejsze: przytulny nocleg w doskonale wyposażonym pokoju, miłą atmosferę pobytu, profesjonalną obsługę i smaczne śniadania.

Hotel "Zielone Zacisze" oferuje swoim gościom 30 miejsc noclegowych w przytulnych i kompleksowo wyposażonych pokojach 2, 3 i 4-osobowych. Każdy pokój posiada w pełni wyposażoną łazienkę z prysznicem, TV i bezprzewodowy dostęp do internetu. W niektórych pokojach istnieje możliwość dostawki.

Śniadania: serwowane do stołu i w formie bufetu, również na ciepło. Nie prowadzimy typowej restauracji hotelowej, jednak oferujemy możliwość zamówienia domowych obiadów i kolacji - nasza kuchnia pracuje w godzinach porannych i popołudniowo - wieczornych.

Ponadto Nasi Goście mają do swojej dyspozycji 2 sale klimatyzowane z plazmowym, 50-calowym telewizorem i monitorowany, bezpłatny parking hotelowy.

Jarzębinowa 5 , Chełmce (Polska)

Mapa

  • Informacje o najlepszej cenie i dokładnej dostępności miejsc otrzymasz bezpośrednio od właściciela obiektu!
Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)

Nasze najlepsze oferty w miejscowości Chełmce: