×

Hotel Zacisze Opole Lubelskie

Zapytaj o cenę i dostępność
od 80 
na 2 osoby na 1 noc
  • Przeciętny czas odpowiedzi:
  • 1 pokój
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Serdecznie zapraszamy do Hotelu Zacisze w Opolu Lubelskim, gdzie profesjonalna obsługa, wyśmienita kuchnia, niepowtarzalny klimat, z daleka od miejskiego zgiełku sprawił, że będziecie Państwo czuli się u nas jak w domu.

Hotel Zacisze jest korzystnie zlokalizowany, co zapewnia łatwy dostęp do centrum miasta, oraz dojazd do pobliskich miejscowości turystycznych takich jak Kazimierz Dolny 15 km, Nałęczów 25 km, Lublin 50 km, Sandomierz 45 km.

Do dyspozycji gości jest 50 miejsc noclegowych w nowocześnie wyposażonych 1 i 2- osobowych pokojach i apartamentach.

Znajdziecie tu Państwo zaplecze konferencyjne i bankietowe oraz usługi gastronomiczne na najwyższym poziomie, a przyjazny i profesjonalny personel zapewni Państwu niezapomniany pobyt.Wielofunkcyjna sala konferencyjno - bankietowa jest doskonałym miejscem na wszelkiego rodzaju spotkania biznesowe, szkolenia oraz imprezy okolicznościowe.

Zapraszamy wycieczki i grupy zintegrowane, naszym gościom zapewniamy bezpłatny parking dla samochodów osobowych i autokarów oraz darmowe noclegi dla kierowców i pilotów wycieczek.W zaciszu pięknego ogrodu hotelowego będą mieli Państwo doskonałą okazją do wypoczynku przy ognisku lub grillu. Dla dzieci dysponujemy atrakcyjnym placem zabaw.

Zapraszamy również do zlokalizowanej w pobliżu restauracji-hotelu "Karczma Opolska", w której istnieje możliwość rezerwacji 20 miejsc.

Przemysłowa 42a, Opole Lubelskie (Polska)

Mapa

  • Informacje o najlepszej cenie i dokładnej dostępności miejsc otrzymasz bezpośrednio od właściciela obiektu!
Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie