×

Hotel Willa Millennium Międzgórze

Kontakt z właścicielem obiektu

Skontaktuj się bezpośrednio z obiektem, aby uzgodnić dostępne terminy i ceny.

Pokaż tylko obiekty noclegowe z rezerwacją online
  • Oczekiwany czas odpowiedzi to jeden dzień roboczy.
  • 1 pokój
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Dysponujemy komfortowo urządzonymi pokojami jedno i dwuosobowymi. Każdy pokój jest wyposażony we własną łazienkę oraz duże łóżko małżeńskie.

Nasz hotel powstał z myślą o wypoczynku. Wierzymy, że to co naturalne, jest najlepsze, dlatego posiadamy własne ujęcie wody źródlanej. Do ogrzewania używamy najbardziej ekologicznego i czystego opału - gazu. W trosce o przyjemny pobyt wszystkich gości, na terenie obiektu obowiązuje zakaz palenia tytoniu.

Dysponujemy komfortowo urządzonymi pokojami jedno i dwuosobowymi. Każdy pokój jest wyposażony we własną łazienkę oraz duże łóżko małżeńskie. 

Akceptujemy pobyt zwierząt, w związku z czym mogą występować dodatkowe opłaty. W cenę każdego pokoju wliczone jest śniadanie dla zameldowanych osób. Nie dotyczy rezerwacji dokonanych przez zewnętrzne portale rezerwacyjne. Za pobyt dzieci, bez konieczności dostawienia dodatkowego łóżka, nie pobieramy opłaty.

 Dołożymy wszelkich starań aby pobyt w Pensjonacie pozostawił w pamięci Państwa miłe wspomnienia. W wolnym czasie zapraszamy do zapoznania się z atrakcjami Międzygórza oraz ścieżkami rowerowymi. Gwarantujemy, że znajdą Państwo wiele interesujących oraz wyjątkowych atrakcji.

W. Polskiego 9 , Międzygórze (Polska)

Mapa

Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie