×

Hotel Versant Dzierżoniów

Zapytaj o cenę i dostępność
od 100 
na 2 osoby na 1 noc
Przeciętny czas odpowiedzi: 39 min.
  • Kalendarz dostępnych miejsc
Opłać swoją rezerwację Bonem Turystycznym online, a my zapłacimy 50 zł za Twój wyjazd.
Szczegóły płatności »
  • Przeciętny czas odpowiedzi: 39 min.
  • 1 pokój
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Choć z Dzierżoniowa do Prowansji jest ponad 1500 km, wystarczy tylko przekroczyć progi tej kameralnej rezydencji, by poczuć autentyczną atmosferę francuskiej krainy.
Przesiąknięte artyzmem wnętrza, wszechobecny zapach lawendy, naturalna kuchnia, a do tego nastrojowe spa z 3 saunami, jacuzzi, kołyską Alfa i szerokim wachlarzem zabiegów.
Przekonaj się, jak może smakować życie w prowansalskim stylu.

Picasso, Van Gogh, Matisse, Cezanne, Coco Chanel – wszyscy oni zakochali się w prowansalskich krajobrazach i prawdziwie śródziemnomorskiej radości życia.
I wszystkich możesz spotkać w stylowych wnętrzach dzierżoniowskiej rezydencji.
Każdy szczegół ma tu swoje znaczenie, a francuskie inspiracje to już na pierwszy rzut oka coś więcej niż tylko malownicza stylizacja.

Do dyspozycji gości oddano zaledwie 15 pokoi, co gwarantuje kameralny wypoczynek i możliwość głębokiego wyciszenia. Każde z pomieszczeń ma indywidualny charakter, własną nazwę i odmienny motyw przewodni. Można zatem poczuć autentyczne prowansalskie aromaty w pokoju "Lawenda", poszukać inspiracji w pokoju "Poezja" (gdzie znajdziesz nawet brulion i kałamarz) albo posłuchać starych płyt Edith Piaf na oryginalnym gramofonie w pokoju "Milord".

Miłośnicy malarstwa chętnie zamieszkają w pełnym książek i albumów "Atelier", zainspirowanych dziełami Paula Cezanne’a "Pejzażach" albo przytulnej "Czerwonej Pracowni" na poddaszu, stylizowanej na miejsce pracy Henri Matisse’a.

Wszystkie pokoje kuszą ciekawymi dodatkami (jak m.in. książki czy sztalugi), ale nie brak w nich również nowoczesnych udogodnień. W każdym znajdziesz zatem wygodną łazienkę z suszarką do włosów, telewizor, telefon, czajnik elektryczny, darmowy monitorowany parking oraz bezprzewodowy dostęp do Internetu. Ponadto dla najbardziej wymagających dostępny jest specjalny "serwis dobrego snu".

Mickiewicza 16, Dzierżoniów (Polska)

Mapa

  • Informacje o najlepszej cenie i dokładnej dostępności miejsc otrzymasz bezpośrednio od właściciela obiektu!
Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie
BON turystyczny