×

Nasze najlepsze oferty w miejscowości Borcz:

Hotel Spichrz Borcz

Indywidualne informacje:
  • Oczekiwany czas odpowiedzi to jeden dzień roboczy.
  • 34 pokoje, 70 miejsc
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Na terenie majątku ziemskiego w Borczu znajdują się dwa obiekty noclegowe: Hotel Spichrz oraz Pałacyk. Dysponujemy wygodnymi i gustownie urządzonymi w stylowe meble z XVIII i XIX wieku pokojami 1 i 2- osobowymi.

Na Kaszubach, niedaleko Gdańska, w malowniczej miejscowości Borcz znajdziecie Państwo trzygwiazdkowy Hotel Spichrz. Hotel położony jest przy trasie krajowej nr 20 prowadzącej z Żukowa do Kościerzyny. Dogodna lokalizacja umożliwia szybkie dotarcie do Gdańska, Gdyni i Sopotu.

W samym sercu Szwajcarii Kaszubskiej czekają na Gości luksusowe miejsca noclegowe, piękne wnętrza hotelowych sal konferencyjnych i restauracji, specjały kuchni kaszubskiej - polecamy zwłaszcza potrawy z ryb i wyborną gęsinę.

Hotel Spichrz łączy tradycję z nowoczesnością. Znajdą tu Państwo XV-wieczny zespół dworsko-parkowy i współczesne ekskluzywne aranżacje. Wszystko to sprawia, że Hotel Spichrz jest ulubionym miejscem spotkań towarzyskich, zarówno tych w gronie rodzinnym: wesel, chrzcin, przyjęć komunijnych, jak i biznesowych: konferencji, szkoleń, imprez integracyjnych, bankietów oraz pikników grillowych.Hotel Spichrz to współczesność oprawiona w dyskretny urok przeszłości.

Hotel i Restauracja w Borczu to miejsce stworzone z troską o komfort i dobre
samopoczucie Gości.Zapraszamy Państwa do odwiedzenia jednego z najbardziej
urokliwych miejsc na Pomorzu!

Borcz 4 , Borcz (Polska)

Mapa

Kalendarz dostępności

czerwca. 2019.
P W Ś C P S N
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)