×

Hotel - Restauracja Tawerna Pirat Olsztyn

Indywidualne informacje:
Zapytaj o cenę i dostępność
od 50 
na 2 osoby na 1 noc
  • Oczekiwany czas odpowiedzi to jeden dzień roboczy.
  • 1 pokój
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Hotel Tawerna Pirat dysponuje 33 pokojami. Wśród nich znajdują się apartamenty oraz pokoje 2, 3 lub 4 - osobowe. Większość z pokoi została oddana do użytku w sezonie 2006.

Oprócz standardowego wyposażenia znajduje się w nich TV oraz dostęp do bezprzewodowej sieci internetowej Wi - Fi. Z okien swoich pokoi i apartamentów zachwycicie się Państwo cudownym widokiem. Panorama godna koneserów zapewni, że spędzicie Państwo niezapomniane chwile, gdy zmęczeni po całodziennej pracy lub podróży, będziecie mieli okazję oddać się kontemplacji przyrody, a może i nieba usłanego gwiazdami.

Trawiasty, ogrodzony i zadrzewiony teren o powierzchni ok.1 ha znakomicie nadaje się do rozbicia namiotu czy postawienia przyczepy kempingowej.

Atrakcyjne położenie - nad jeziorem, a jednocześnie niedaleko od centrum miasta, stanowi jego niewątpliwą zaletę.

Każdego roku dokładamy starań, aby zaoferować wypoczywającym coraz lepsze warunki pobytu.

Kemping znajduje się na terenie kompleksu, na który składa się również hotel, restauracja i bar, oferujący napoje, posiłki, i telewizję.

Na polu rozmieszczone są skrzynki z gniazdami do ewentualnego przyłączenia urządzeń do prądu. Do dyspozycji gości mieszkających na terenie pola namiotowego przeznaczony jest budynek sanitariatów. Sanitariaty to budynek murowany, podzielony na część damską i męską.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Bałtycka 95 , Olsztyn (Polska)

Mapa

  • Informacje o najlepszej cenie i dokładnej dostępności miejsc otrzymasz bezpośrednio od właściciela obiektu!
Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)