×

Nasze najlepsze oferty w miejscowości Zduńska Wola:

Hotel pod sloncem

Zobacz telefony
  • Przeciętny czas odpowiedzi: 7 min.
  • 19 pokoi
  • Języki używane w obiekcie: Polski

Opis obiektu noclegowego

Hotel Pod Słońcem w Zduńskiej Woli

Świadczymy usługi w oparciu o wieloletnie doświadczenie oraz wiedzę zaczerpniętą z najlepszych tradycji hotelarstwa i gastronomii. Swoim Gościom oferujemy posiłek i odpoczynek w przytulnych wnętrzach naszego hotelu. Organizujemy spotkania rodzinne, okolicznościowe oraz dla biznesu.

Do dyspozycji gości mamy 19 pokoi w standardzie trzygwiazdkowym oraz studio apartamentowe o podwyższonym standardzie. W hotelu znajduje się również klimatyzowana multimedialna sala konferencyjna. Zapewniamy bezpłatny monitorowany parking oraz dostęp do bezprzewodowego internetu.

Hotel położony jest na obrzeżach miasta, bezpośrednio przy starej drodze krajowej Łódź – Kalisz oraz 300 metrów od wjazdu na łącznik z drogą ekspresową S8 (węzeł Zduńska Wola-Wschód).

Hotel „Pod Słońcem” powstał z zamiłowania właścicieli do kuchni włoskiej i śródziemnomorskiej.
Wiedza kulinarna, podróże oraz doświadczenie w biznesie zaowocowały stworzeniem miejsca, gdzie można smacznie zjeść, wypocząć a co najważniejsze gdzie zawsze się chętnie wraca.W swojej pracy na pierwszym miejscu stawiamy na jakość świadczonych usług oraz wykwalifikowany personel.
Ciągle poszerzamy swoją wiedzę, bierzemy udział w kursach doszkalających, zgłębiamy tajniki kuchni świata tak aby sprostać najbardziej wyrafinowanym gustom kulinarnym. Nasze dania powstają w większości na bazie świeżych produktów zakupionych od sprawdzonych lokalnych dostawców.
Na straży jakości wydawanych posiłków stoi doświadczony Szef kuchni, który dba aby smaki potraw zachowały oryginalny charakter poprzez umiejętne połączenie produktów i przepisów tak aby jedzenie stało się czystą przyjemnością.

Wnętrza restauracji wystrojem i kolorystyką nawiązują do słonecznej nazwy hotelu. Pyszne jedzenie, miła obsługa, czyste i schludne pokoje są naszą wizytówką.

Hotel organizuje spotkania biznesowe, konferencje, prezentacje, szkolenia itp.

Możliwości konferencyjne:

Hotelowa klimatyzowana sala konferencyjna 67 m2 pomieści 30 osób w ustawieniu konferencyjnym i 60 osób w ustawieniu kinowym.

Łaska 215, Zduńska Wola (Polska)

Mapa

Kalendarz dostępności

stycznia. 2022.
p w ś c p s n
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie