×

Hotel Pałac Maciejewo Maszewo

Kontakt z właścicielem obiektu

Skontaktuj się bezpośrednio z obiektem, aby uzgodnić dostępne terminy i ceny.

Pokaż tylko obiekty noclegowe z rezerwacją online

Opis obiektu noclegowego

Właśnie odkryliście Państwo szczególną tajemnicę: pełen uroku Pałac Maciejewo. Położony w starym, wyjątkowo pięknym parku, który już sam w sobie jest zabytkiem, nad Jeziorem Lechickim, wybudowany w 1899 roku przez ród von Flemming.
Przez stałych bywalców uważany za jedyną w swoim rodzaju perłę… Bardzo kameralny, a jednocześnie blisko tras łączących Szczecin z Berlinem, Gdańskiem i Hamburgiem. Szybko można też dotrzeć do Maciejewa z międzynarodowego lotniska w Goleniowie.
W okolicy znajdują się bardzo atrakcyjne tereny łowieckie…

Na Państwa dyspozycje oczekuje doświadczony, sprawny, zespół obsługujący naszą bazę noclegową, w której skład wchodzą apartamenty, pokoje jedno i dwuosobowe, z łazienkami, a także trzy całoroczne domki, stojące na terenie Pałacowego Parku. Każdy z domków składa się z apartamentu oraz dwóch pokojów dwuosobowych z łazienkami.    

Niewątpliwą atrakcją Pałacu Maciejewo jest ośmiokątna wieża, z dwoma wyjątkowymi pokojami: jeden z panoramicznym, zapierającym dech, widokiem na Jezioro Lechickie, oraz drugi z okrągłym łożem, wymarzony wprost, na noc poślubną dla nowożeńców…

W kompleksie naszym możemy przyjąć do 120 gości. Na terenie Pałacu znajduje się zaplecze rekreacyjne: kort tenisowy, basen kryty, sauna, bilard.

Parkowy Pałac oraz jego infrastruktura pozwalają nam na przygotowanie plenerowych imprez integracyjnych, nawet dla tysiąca osób. Nowo dobudowane skrzydło Pałacu mieści dwie stylowe sale konferencyjne, mogące być wykorzystywane razem lub samodzielnie.

Do dyspozycji organizatorów narad, szkoleń, pokazów, prezentacji i konferencji oferujemy podstawowy osprzęt konferencyjny...

Maciejewo, Maszewo (Polska)

Mapa

Parkowanie, podróż
  • Możliwość parkowania

Charakterystyka miejsca
  • Sala Konferencyjna

Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie