×

Hotel / Ośrodek Konferencyjno-Szkoleniowy - Gołdap

Kontakt z właścicielem obiektu

Skontaktuj się bezpośrednio z obiektem, aby uzgodnić dostępne terminy i ceny.

Pokaż tylko obiekty noclegowe z rezerwacją online

Opis obiektu noclegowego

Hotel leży nad malowniczym jeziorem Gołdap w bezpośrednim sąsiedztwie z Ośrodkiem Konferencyjno-Szkoleniowym OHP - ułatwia to organizację konferencji, narad i szkoleń.

W naszym hotelu znajdziecie Państwo idealne warunki do rekreacji i pełnego wypoczynku. Hotel znajduje się w granicach administracyjnych Gołdapi, poza ciągami komunikacyjnymi z intensywnym ruchem samochodowym.

Gości możemy przyjąć w 35 pokojach dwuosobowych (wygodna łazienka, telefon, telewizor) i 5 luksusowo wyposażonych apartamentach. Oddajemy do Państwa dyspozycji restaurację, kawiarnię, sale konferencyjne na 50, 60 i 120 osób oraz salę kominkową.

Zapraszamy do korzystania z pobliskiej przystani wyposażonej we wszelkiego rodzaju sprzęt pływający. Na życzenie organizujemy wycieczki, rejsy statkiem, kuligi i bankiety. Zapewniamy Państwu bardzo bogaty program pobytu o każdej porze roku.

Gołdap leży w północno-wschodnim regionie Polski przy granicy z Rosją (okręg kaliningradzki) - trzy kilometry od centrum miasta funkcjonuje przejście graniczne Gołdap-Gusiew.

Miasto założone zostało w połowie XVI wieku przez Alberta Hohezzolerna na trójstyku granic: polskiej, krzyżackiej i litewskiej. Współczesna granica państwa biegnie na północ od Gołdapi przez pełną zwierzyny i leśnych tajemnic Puszczę Romincką, która pod względem bogactwa przyrodniczego nie ma sobie równych w Europie. Żyją tu m.in.: czarne bociany, łabędzie, bobry, łosie, wilki, jelenie, sarny, dziki, a nawet dziko żyjące żubry.

Na południe od Gołdapi znajduje się Piękna Góra należąca do urokliwego pasma Szeskich Wzgórz. Zimą są tu znakomite warunki do uprawiania narciarstwa - latem piękny punkt widokowy.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

Stadionowa 10, Gołdap (Polska)

Mapa

Języki używane w obiekcie
Polski
Akceptowana waluta
PLN (zł) , EUR (€)
Akceptowana forma płatności w obiekcie